marmelada zgadzam się... forum pada :-(( 08.10.07, 14:39 Jedna z przyczyn to lokalizacja: Gazeta.pl -> Forum -> Prywatne -> Dziecko Nawet nie wiem jak tutaj trafiłam, może przez czyjąś stopkę? A trafiłam, mimo że pociech jeszcze nie mam. A trafiłam, bo temat oszczędzania bardzo mnie interesuje i chcę poznawać Wasze dobre praktyki i takimi też się dzielić. Może nowe forum... kobieta praktyczna? Będzie tam można wrzucić i o oszczędzaniu i o innych babeczkowych osiagnięciach . M. Odpowiedz Link
alba.alba Re: zgadzam się... forum pada :-(( 10.10.07, 00:35 Wiecie że ja nie wiedziałam jaka jest lokalizacja tego forum? Ja po prostu wchodzę na Gazeta - Forum i w Szukaj wpisuję "Oszczędzamy". Lokalizacja tego forum mnie trochę przestraszyła, bo sama jestem szczęśliwie bezdzietna, a tu się okazuje, że forum należy do prorodzinnych katolików Na domiar złego kiedyś na forum pisałam, ile to można pieniędzy zaoszczędzić na nieposiadaniu dziecka. Oburzenie było wielkie, chyba z uwagi na lokalizację tego forum, o której ja nie wiedziałam. Ale mnie chodzi jedynie o to, że jak ktoś się waha czy rodzić dziecko czy nie, to kwestie finansowe mogą być jednym z argumentów, który przechyli wahadło w stronę bezdzietności. Nie dotyczy to rzecz jasna osób czujących wielkie zamiłowanie do macierzyństwa/tacierzyństwa, bo oni powinni i chcą mieć dzieci. Ale jak pokazuje ujemny przyrost naturalny i fakt, że znaczny odetek dzieci pochodzi z "wpadki" - takich zamiłowanych od rodzicielstwa jest bardzo mało. A gdy chodzi o umieranie tego forum, to może wynika to z faktu, że liczba możliwości osczędzania jest ograniczona. W zasadzie wszystkie najważiejsze tematy zostały już poruszone. Wszak z pustego i Salomon nie naleje... Odpowiedz Link
iberia.pl Re: forum pada :-((? 08.10.07, 15:00 czemu tak uwazasz?Tu zawsze ruch byl mniejszy niz na innych forach... Odpowiedz Link
reni_78 Re: forum pada :-(( 08.10.07, 15:11 pamiętam, jak tu zaszłam pierwszy raz... grzebałam w każdym wątku... dużo pisałam... teraz raczej przeglądam, podczytuję... mam wrażenie, że wciąż przeżywam dejavu... a wydaje mi się niegrzecznie ciągle rzucać linkami... korzystanie z tego forum to zryw, aż się człowiek zachłyśnie... no, i co jakiś czas jest tu nowa grupa "pasjonatów"... Pozdrawiam wszystkich, którzy tu byli, są i/lub będą !!! Odpowiedz Link
asia.asz Re: forum pada :-(( 08.10.07, 15:34 1 -to chyba wszystkie padaja bo wszedzie czytam podobne teksty... a przeciez forum to nie zycie i nie zastapi codziennych kontaktow z innymi wiec skad oczekiwanie ze bedzie tu duzy ruch, zwlaszcza w tak waskim dziale jak oszczedzanie 2 - lokalizacja rzeczywiscie srednio-ciekawa, juz kiedys o tym myslalam ze jest w dziecku a o dzieciach tu nieduzo 3 - nigdy tu nie bylo super ruchliwie... Odpowiedz Link
zabeczka84 Re: forum pada :-(( 08.10.07, 17:17 hmmm, nie pada ale chyba wszystkie tematy się wyczerpały. Jak coś kogos interesuje to grzebie w wyszukiwarce, a reszta na bieżaco. Jestem założycielką forum Niezalezne Kobietki, i tam też ostatnio ruch zanikł, zresztą mało się reklamujemy przez mój brak czasu. Niestety teraz jest taki okres że wszyscy pracują od rana do wieczora , czesto ci którzy mieli czas w pracy na czytanie teraz go nie mają bo pracodawcy chcą efektywnych wyników i zawalają robota. A jak ktoś jest szczesliwym posiadaczem netu w domu to po prost wieczoram juz mu się nie chce... Takie zycie teraz zabiegane ehhh... Odpowiedz Link
zooba Re: forum pada :-(( 08.10.07, 20:34 Ja myślę, że to naturalne falowanie, raz jest więcej ludzi, raz mniej. Kiedy tu trafiłam (rok temu ponad) tylko czytałam, wydawało mi się, że nie mam nic do dodania - nie wekuję, nie suszę, nie robie pierogów Tematyka jest w sumie dość wąska - na ile różnych sposobów można oszczędzać nie popadając w przesadę? Odpowiedz Link
ktw2007 Re: forum pada :-(( 09.10.07, 08:51 Wiem, wiem ...zeby zachować tematykę i " czystosc " tego forum - bo . Zakładając wątek C=hciałam poznać waszą opinię, .... Odpowiedz Link
roxanna1336 Re: forum pada :-(( 10.10.07, 12:13 Kiedyś już był poruszany podobny problem . Użytkownicy wypowiadali sie na temat czy życzą sobie przeniesienia forum czy nie . Ostateczna decyzja była ,żeby zostawić tu gdzie jest i w takiej formie . Jestem otwarta na propozycje . Można sprobować przenieść forum w inne miejsce . Może jakieś propozycje ? Odpowiedz Link
kato15 Re: forum pada :-(( 10.10.07, 18:52 Czytam to forum od bardzo dawna i jeśli rzeczywiście pada to jest wina pewnych osób, które od pewnego czasu zaczęły się na tym forum wypowiadać. Dawniej można było tutaj wyczytać wiele pożytecznych porad i podyskutować na poziomie, a teraz coraz częściej się czyta obelgi, wyśmiewanie z osób mniej zarabiających, złośliwe uwagi i totalny brak ematii... Odpowiedz Link
wrzosowe_wzgorze Re: forum pada :-(( 11.10.07, 16:30 Haha, jakiś czas temu o tym pisałam- o złej lokalizacji forum . Może da się coś z tym zrobić ? Odpowiedz Link
roxanna1336 Re: forum pada :-(( 12.10.07, 11:03 Proszę powiedzieć gdzie przenieść , napisze do administracji to nas przeniosą. Odpowiedz Link
iberia.pl Re: forum pada :-(( 12.10.07, 12:20 jak ktos wyzej napisal albo pod DOM albo pod KOBIETA. Odpowiedz Link
akacjax Nie pada, nie przenosić. 12.10.07, 16:46 A ja nie uważam, że pada. Piszę tu od dawna, choć nie mam małych dzieci i w kategorię Dziecko w ogóle nie wchodzę Lokalizacja wydaje się bardzo dobra, bo wiele osób właśnie z malutkimi dziećmi miewa problemy-bo np. nie można wiecej pracować, by dorobić. Jeżeli ktoś chce tematów-jak oszcędzać-inwestować-wielkie pieniądze-to niech sobie założy takie forum. Bo tak jak syty głodnego nie zrozumie tak osoby z dużymi dochodami mogą udzielać dziwnych rad osobom biedniejszym, nie złośliwie nawet, ale z powodu niezrozumienia. Odpowiedz Link