okimita
11.08.07, 20:12
Tu w kawiarence została założona partia PIPA (pipa to rurka z kranem
wbijana do beczki z piwem). Partia na razie jest dwuosobowa,
przewodniczącym przez aklamację został kol. Mundek, ja (okimita)
na przew. się nie nadaję i wolę być Gosiewskim.
Pal licho statut, ale trzeba by rozpisać manifest i jakiś program
(pamiętając, że programów i tak się nie realizuje). I właśnie
w tej sprawie apel do kawiarnianych bywalców:-pomożecie.