Gość: maya
IP: *.acn.pl
10.07.03, 21:17
Poszukuję namiaru na ładne miejsce blisko Splitu (nie na wyspie), z bardzo
dobrą komunikacją (nie mamy samochodu, do Splitu zamierzamy lecieć samolotem)
dla 2-3 osób. Pożądani mili gospodarze i rozsądna cena. Będę wdzięczna za
każdy namiar, zwłaszcza na kontakt do wypróbowanych gospodarzy! Żadne bajery
w postaci tv satelitarnej nas nie ineteresują, chcemy przede wszystkim
mieć "pod ręką" autobus.I morze.