IP: *.acn.pl 10.07.03, 21:17
Poszukuję namiaru na ładne miejsce blisko Splitu (nie na wyspie), z bardzo
dobrą komunikacją (nie mamy samochodu, do Splitu zamierzamy lecieć samolotem)
dla 2-3 osób. Pożądani mili gospodarze i rozsądna cena. Będę wdzięczna za
każdy namiar, zwłaszcza na kontakt do wypróbowanych gospodarzy! Żadne bajery
w postaci tv satelitarnej nas nie ineteresują, chcemy przede wszystkim
mieć "pod ręką" autobus.I morze.

Obserwuj wątek
    • Gość: Asia Re: POMOCY!!! IP: *.stw.stud.uni-saarland.de 10.07.03, 23:04
      hej hej, ja mam wlasnie ten sam problem, juz o tym pisalam w poscie o tytule
      pokoje w splicie i tam dostalam namiary ale na termin kiedy ja potrzebuje juz
      tez jest wszystko zajete. jak szukalam pokoi w dubrovniku to w sieci bylo 100
      tysiecy ogloszen a w splicie jakby nic nie bylo - to przeciez to niemozliwe!
    • szon Re: POMOCY!!! 11.07.03, 09:59
      a w jakim terminie?
      • Gość: Asia Re: POMOCY!!! IP: *.stw.stud.uni-saarland.de 11.07.03, 13:00
        ja szukam czegos w splicie dla 2 osob bez bajerow 4-9 sierpnia
        pozdrawiam
      • Gość: maya Re: POMOCY!!! IP: 172.16.3.* 11.07.03, 16:48
        a ja 16 (może 17) - 28 (lub 30) sierpnia
    • Gość: ADI Re: POMOCY!!! IP: *.duna.pl 11.07.03, 22:56
      Wróciliśmy wczoraj z Podstrany (kilka km. od Splitu). Spokojnie mogę polecić
      pensjonat, ktory znaleźliśmy bez żadnych problemów. Mają nawet swoją stronę:
      www.pansion-zanic.com
      Obok jest przystanek autobusowy do Splitu. Cena 8,5 Kuna. Autobusem jeżdziliśmy
      2 razy mimo że byliśmy samochodami. Na przystanku nie staliśmy dłużej jak 5
      minut. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy jeżdzą tak często.

      Pytaj , co Cię interesuje.

      Pozdr.
      Adam Ignatowicz
      • Gość: maya Re: POMOCY!!! IP: *.acn.pl 12.07.03, 10:54
        wielkie dzięki! zastanawiałam się nad Podstraną, tylko nie byłam pewna, czy
        komunikacja ze Splitem jest stamtąd rzeczywiście taka dobra. Chcę oczywiście
        wiedzieć jak najwięcej - jak tam jest z plażą, kanjpkami, ciekawymi miejscami
        wartymi odwiedzenia (najpiękniejsze miasteczka w pobliżu Splitu), czy bardzo
        daleko do Trogiru, ile zajęłaby wycieczka do Dubrovnika, czy można w tym
        pensjonacie wykupić jakiś posiłek, czy lepiej się żywić na własną rękę.
        Pozdrawiam!
        • Gość: ADI Re: POMOCY!!! IP: *.duna.pl 13.07.03, 21:58
          Odpowiadam na Twoje pytania:
          1.Do Trogiru już nie zdążyliśmy pojechać, mimo że gospodarze namawiali, że
          warto. Byliśmy w Dubrowniku. 198km niestety pokonalismy chyba w 3,5godz. Ale
          warto!!! Adriatycką Magistralą naprawdę warto się przejechać. Wróciliśmy z tego
          wypadu ok 23:00

          2. Posiłki można tam wykupić. Nie znam szczegółów. Nie korzystaliśmy. Obok jest
          sklep spożywczy

          3. Podstrana to bardzo spokojna miejscowość. Knajpek jest bardzo mało. Dużo
          lepiej jest w odległym o kilkanaście km Omisie (nie pamiętam czy dobrze
          napisałem). Tam tętni życie. Jeździliśmy tam wieczorami

          Pozdr.
          ADI
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka