Gość: kasiaM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 16:52 pewnie to nie w tym dziale ale wielbiciele Chorwacji pewnie pomogą .. jak jest po chorwacku : co mam ci przywiezc? z gory dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cro-expert Re: chorwacki IP: *.dsl.iskon.hr 29.05.09, 18:02 co mam ci przywieźć = što da ti donesem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cro-expert Re: chorwacki IP: *.dsl.iskon.hr 29.05.09, 18:22 molim lijepo:) Odpowiedz Link Zgłoś