IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 16:52
pewnie to nie w tym dziale ale wielbiciele Chorwacji pewnie
pomogą .. jak jest po chorwacku : co mam ci przywiezc? z gory
dziekuje
Obserwuj wątek
    • Gość: cro-expert Re: chorwacki IP: *.dsl.iskon.hr 29.05.09, 18:02
      co mam ci przywieźć = što da ti donesem
      • Gość: kasiaM Re: chorwacki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 18:03
        hvala :)
        • Gość: cro-expert Re: chorwacki IP: *.dsl.iskon.hr 29.05.09, 18:22
          molim lijepo:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka