Gość: Lusia
IP: *.kwsa.pl
05.08.09, 11:55
Ostrzezenie!! Zdecydowanie nie polecam. Rezerwowalismy przez
internet i na miejscu okazalo sie ze nie ma wolnych pokoi.
Zakwaterowanie za taką sama kase w dużo gorszych warunkach.
www.villa-natali.com/pl3.html