kasztanowa15 21.02.06, 15:36 zwracam sie o pomoc - gdzie kupic segment? jaka inwestycja? wielkie dzieki z góry tomek Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
doris65 Re: JÓZEFOSŁAW -SEGMENT 22.02.06, 12:12 Ja sie interesuje obecnie Lawendowym Osiedlem. Ale jeszcze nie podjelam decyzji. Troche za drogo. Obok ma powstac osiedle ale ceny jeszcze wyzsze - ARTHOUSE. Nie interesuje sie stroną blizej Geodetow. A Ty robiles jakis wywiad? Doris Odpowiedz Link
margot612 Re: jozefoslaw-segment 24.02.06, 22:47 Witam mieszkam blisko Geodetow i jestem bardzo zadowolona,jesli niemusialabym wyjechac to bym niesprzedala swojego segmentu.Jesli ktos jest zaintresowany to prosze o kontakt margot612@interia.pl Odpowiedz Link
margot612 Re: Jozefoslaw-segment 24.02.06, 22:44 Witam, sprzedam swoj segment (mieszkanie z ogrodkiem i tarasikiem + dwa miejsca parkingowe poniewaz musze wyjechac za granice.cena 350000tys.najtaniej w tej okolicy i duzy konfort(okazja) Pzdr Odpowiedz Link
harmoniusz_13 Re: Jozefoslaw-segment 26.02.06, 17:35 Jestem zainteresowany kupnem segmentu w Józefosławiu. Proszę o bliższe informacje i może jakieś zdjęcia. Proszę o nazwę osiedla, metraż, wysokość czynszu no i bezpośredni kontakt do Pani. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam Rafał M. Odpowiedz Link
madeleine7 Re: Jozefoslaw-segment 27.02.06, 09:03 Poprosze o info o lokalizacji (osiedle) na mail madeleine7@gazeta.pl Odpowiedz Link