Dodaj do ulubionych

BALKAN HELLAS ?????

IP: 194.106.210.* 30.01.05, 15:10
czy kto byl w tym hotelu ???? prosze o informacje .
Obserwuj wątek
    • elinida Re: BALKAN HELLAS ????? 30.01.05, 17:44
      Witam
      Ja bylam w tym hotelu.
      Na mojej stronie www.elinida.republika.pl/index2004w.html jest trochę na
      ten temat. I parę zdjec.
      Oprocz tego polecam skorzystac z zaawansowanej wyszukiwarki forum, bylo juz
      bardzo duzo na ten temat :) Oczywiscie poglady byly przerozne, od bardzo
      zadowolonych tak jak ja, to bardzo niezadowolonych (tak jak znajdziesz posty na
      tym forum).
      W kazdym badz razie hotel jest przy stacji kolejowej. Mi to nie przeszkadzalo,
      bo na wiosne bylam i okna byly zwykle zamkniete, ale inni marudzili, ze slychac
      pociagi. A mnie to nawet pasowalo, bo blisko stacji i mozna gdzies sobie
      pojechac :) Hotel jest w centrum Leptokarii przy placu. Nie jest bezposrednio
      przy plazy i trzeba przejsc spacerkiem jakies hmmm 10 min. do plazy.

      Pozdrawiam
      Eli
      • Gość: Etaltravel Re: BALKAN HELLAS ????? IP: *.zax.pl / *.zax.pl 31.01.05, 14:32
        Nie ma luksusów ale jest poprawnie, drogo tez nie jest , hotel warty swojej ceny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka