Gość: Elcia IP: 194.106.210.* 30.01.05, 15:10 czy kto byl w tym hotelu ???? prosze o informacje . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elinida Re: BALKAN HELLAS ????? 30.01.05, 17:44 Witam Ja bylam w tym hotelu. Na mojej stronie www.elinida.republika.pl/index2004w.html jest trochę na ten temat. I parę zdjec. Oprocz tego polecam skorzystac z zaawansowanej wyszukiwarki forum, bylo juz bardzo duzo na ten temat :) Oczywiscie poglady byly przerozne, od bardzo zadowolonych tak jak ja, to bardzo niezadowolonych (tak jak znajdziesz posty na tym forum). W kazdym badz razie hotel jest przy stacji kolejowej. Mi to nie przeszkadzalo, bo na wiosne bylam i okna byly zwykle zamkniete, ale inni marudzili, ze slychac pociagi. A mnie to nawet pasowalo, bo blisko stacji i mozna gdzies sobie pojechac :) Hotel jest w centrum Leptokarii przy placu. Nie jest bezposrednio przy plazy i trzeba przejsc spacerkiem jakies hmmm 10 min. do plazy. Pozdrawiam Eli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Etaltravel Re: BALKAN HELLAS ????? IP: *.zax.pl / *.zax.pl 31.01.05, 14:32 Nie ma luksusów ale jest poprawnie, drogo tez nie jest , hotel warty swojej ceny Odpowiedz Link Zgłoś