Dodaj do ulubionych

Chalkidiki - Mount Athos

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.05, 20:01
Ktoś sie może też tam wybiera? Ja lecę z mężem 29.08 na tydzień.
Obserwuj wątek
    • piwinski Re: Chalkidiki - Mount Athos 21.08.05, 23:19
      Ja wylatuje 22.08 na 2 tygodnie z zona i synkiem.
      Wg ocen na forach turystycznych hotel jest OK.
      Pozdrawiam
      Janusz
      • antidotumm Re: Chalkidiki - Mount Athos 22.08.05, 13:03
        Fajny hotel, rewelacyjne jedzenie, piekne polozenie!
        Bylam w tym roku.
        • maja1000 Re: Chalkidiki - Mount Athos 22.08.05, 15:50
          Ja się wybieram, ale dopiero za miesiąc i chętnie przeczytam o Waszych
          najświeższych wrażeniach po powrocie.

          Piszcie więc:-)
    • Gość: xxx Re: Chalkidiki - Mount Athos IP: *.pl / *.interkar.pl 24.08.05, 16:15
      Wróciłem z tego hotelu niecały miesiac temu. Pokoje bardzo skromne. mebelki
      bardzo zuzte. jedzenie smaczne ale monotonne. Alkohole (allinclusiv) do bólu,
      ale dirnki cieńkie, polecam tylko Ouzo.. basen jako taki.. Plaża tragedia..
      żwir, kamieniea w wodzie plaga jeżowcow (700m w miasteczku plaża lepsza)
      Miasteczko Ierisoss senne, ale smpatyczne. A whotelu tona" hałaśliwych
      Niemiaszków, z ich jeszcze bardziej rozwyzdżonymi dzieciakami...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka