Gość: dziobek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.05, 20:01 Ktoś sie może też tam wybiera? Ja lecę z mężem 29.08 na tydzień. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piwinski Re: Chalkidiki - Mount Athos 21.08.05, 23:19 Ja wylatuje 22.08 na 2 tygodnie z zona i synkiem. Wg ocen na forach turystycznych hotel jest OK. Pozdrawiam Janusz Odpowiedz Link Zgłoś
antidotumm Re: Chalkidiki - Mount Athos 22.08.05, 13:03 Fajny hotel, rewelacyjne jedzenie, piekne polozenie! Bylam w tym roku. Odpowiedz Link Zgłoś
maja1000 Re: Chalkidiki - Mount Athos 22.08.05, 15:50 Ja się wybieram, ale dopiero za miesiąc i chętnie przeczytam o Waszych najświeższych wrażeniach po powrocie. Piszcie więc:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Chalkidiki - Mount Athos IP: *.pl / *.interkar.pl 24.08.05, 16:15 Wróciłem z tego hotelu niecały miesiac temu. Pokoje bardzo skromne. mebelki bardzo zuzte. jedzenie smaczne ale monotonne. Alkohole (allinclusiv) do bólu, ale dirnki cieńkie, polecam tylko Ouzo.. basen jako taki.. Plaża tragedia.. żwir, kamieniea w wodzie plaga jeżowcow (700m w miasteczku plaża lepsza) Miasteczko Ierisoss senne, ale smpatyczne. A whotelu tona" hałaśliwych Niemiaszków, z ich jeszcze bardziej rozwyzdżonymi dzieciakami... Odpowiedz Link Zgłoś