Gość: lukasz
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
24.04.08, 11:19
Planuję przejechać te kraje 13 lipca, tj. wyjazd z Szegedu 13 lipca
2.00 rano. Ponieważ nie jesteśmy teraz przyjaciółmi Serbów poszukuję
większego towarzystwa do jazdy samochodem. Z Polski wyjeżdżam w
sobotę nad ranem i będę nocował niedaleko granicy węgiersko-
serbskiej. Z doświadczenia (jeżdżę tą trasą co roku od 5 lat) wiem,
że proponowana godzina wyjazdu z granicy węgierskiej daje możliwość
dojechania do Grecji po połódniu. ep_lukasik@op.pl