Dodaj do ulubionych

Wrocilismy z Minorki

04.08.10, 19:47

Jak ktos ma jakies pytania to pomoge...
Obserwuj wątek
    • Gość: mucek Re: Wrocilismy z Minorki IP: *.olsztyn.mm.pl 05.08.10, 18:36
      Witaj!
      Interesuje mnie w jakiej części Minorki byłaś i z jakiego BP.Mam nadzieję,że wyspa jest warta zobaczenia.Jeśli nie będzie to kłopotem to w jakim hotelu byłaś.Szukam ofert w biurach,ale jest ich jak na przysłowiowe lekarstwo.Proszę o odpowiedź i jakby co,to kolejne pytania zostawię na później.Pozdrawiam i dziękuję:-)
    • Gość: mucek Re: Wrocilismy z Minorki IP: *.olsztyn.mm.pl 06.08.10, 17:23
      I jeszcze dwa pytania.Chcę wybrać opcję HB.Czy ewentualne stołowanie się poza hotelem może powalić finansowo?Jak kształtują się ceny jedzenia w knajpkach itp.Chodzi mi głównie o dzieci i ew.okazjonalne szybkie jedzenie....?Po drugie,czy byliście w okolicznym aguaparku.Jeśli tak,to jakie są Wasze wrażenia...?Pozdrawiam:-)
      • iwanni Re: Wrocilismy z Minorki 06.08.10, 19:07
        Niestety w tym Ci nie pomoge bo nie stolowalismy sie po za
        hotelem...mielismy all inclusive ze wzgledu na dzieci bo ciagle
        wolaja picie ,lody czy przekaski i wydaje mi sie ze wiecej bysmy
        wydali jakbysmy mieli tylko HB...nie wiem naprawde jakie sa ceny w
        knajpkach a w aguaparku nie bylismy...moge za to polecic piekne
        plaze i zatoczki na ktore sobie co drugi dzien dojezdzalismy:)
          • Gość: agatulka Re: Wrocilismy z Minorki IP: *.3-79-r.retail.telecomitalia.it 07.08.10, 21:43
            Gość portalu: jozefa1 napisał(a):

> Czy jest tam coś do zobaczenia,poza malowniczymi zatoczkami, np jakieś punkty w
            > idokowe,czy zamki? Zdaje się, że ładna jest stolica?

Mnie akurat najbardziej interesuja malownicze zatoczki. Jesli chodzi o punkty
            widokowe to na pewno jest jeden na gorze El Toro z klasztorem i widokiem na cala
            wyspe. O typowych zamkach nic mi nie wiadomo, ale sa podobne zabytkowe budowle
            jak wieze i mury obronne , stare ratusze i koscioly. Przede wszystkim najwieksza
            atrakcja wyspy sa prehistoryczne budowle z kamienia. Zarowno Mahon jak i
            Ciutadella to bardzo ladne miasta.
            • iwanni Re: Wrocilismy z Minorki 08.08.10, 09:13
              Dokladnie jak poprzedniczka wole urokliwe zatoczki:)...bylismy na
              gorze El Toro i widzisz cala wyspe do okola...niesamowite...bardziej
              od stolicy podobala mi sie Ciutadella...moze dlatego ze mielismy 2
              km.do tego miasta i bylsimy tam prawie codziennie:)
                • iwanni Re: Wrocilismy z Minorki 08.08.10, 15:33
                  nas auto kosztowalo z ubezpieczeniem 320 euro na tydzien...fotelik
                  byl gratis...ale ogolnie ceny powalaja...i u nas bylo tak ze z dnia
                  na dzien bylo wypozyczenie drozsze(znajomi chcieli kilka dni pozniej
                  i bylo o wiele drozej)...ceny sobie ustawiali jak chcieli...no i
                  prawie wszystkie powypozyczane:/
                  • Gość: agatulka Re: Wrocilismy z Minorki IP: *.181-80-r.retail.telecomitalia.it 08.08.10, 17:27
                    My bylismy wlasnym samochodem, ale dostalam oferte z hotelu i dolaczam ponizej:

FROM THE 1TH OF JULY
                    With aircondition: Peugeot 207 / Renault Clio / Ford Fiesta / Citröen C-3
                    1 to 2 days = 45 euros/day / 3 to 5 days = 41.50 euros/day / 6 to 9 days
                    = 39 euros/day / 10 to 15 days = 36 euros/day / from 16 days = 35 euros/day.

With aircondition: Ford Focus / Peugeot 308 / Citröen C-4
                    1 to 2 days = 50 euros/day / 3 to 5 days = 46 euros/day / 6 to 9 days =
                    43 euros/day / 10 to 15 days = 40 euros/day / from 16 days = 38 euros/day.

Other superia models, Ford Focus, Peugeot 307, Peugeot Partner, Citröen
                    Berlingo, Citröen Picasso, Opel Zafira, Suzuki Jeep, Minibus (8 pax),
                    Peugeot 207 cabrio, Peugeot 307 cabrio, Minibus (9pax) are also available.
    • yokooo Re: Wrocilismy z Minorki 09.08.10, 14:41
      Witam,
      w jakim hotelu byliście lub jaki na Minorce polecacie pod kontem małych dzieci.
      Wybieramy się we wrześniu z 1,5 roczniakiem i rozważamy Majorkę lub Minorkę. Czy
      w hotelu były specjalne udogodnienia dla dzieci? Wysokie krzesełka w
      restauracji, łóżeczka, plac zabaw, płytki brodzik itd.
      • iwanni Re: Wrocilismy z Minorki 09.08.10, 19:22
        Minorka jest wyspa dla rodzin z malymi dziecmi...wiec mysle ze w
        kazdym hotelu sa takie udogodnienia jak wysokie krzeselka,brodzik i
        plac zabaw...u nas tak bylo dodatkowo Klub Solino (przedszkole dla
        dzieci)i zajmowali sie dziecmi od rana do wieczora:)
      • Gość: agatulka Re: Wrocilismy z Minorki IP: *.181-80-r.retail.telecomitalia.it 09.08.10, 19:29
        yokooo napisała:
        > w jakim hotelu byliście lub jaki na Minorce polecacie pod kontem małych dzieci.

Heh szczerze, ja wole nic nie polecac, spotkalam juz ludzi, ktorych nic nie jest w stanie zadowolic i zawsze sie do czegos przyczepia np. na wloskim forum. Jednak wg mnie mnostwo atrakcji dla dzieci ma Club Hotel Almirante Farragut. Basen, animacje, gry, zabawy, konkursy nawet osobne menu przy posilkach. Z tym, ze w samych pokojach troche powiewa atmosfera jak z PRL-u, ale mimo to gdybym jechala z dzieckiem to bym wybrala wlasnie ten hotel. Chociaz tez nie mam porownania z innymi hotelami na Minorce, nam sie od razu spodobal ten i bylismy w nim juz po raz kolejny. Natomiast mam porownanie z wieloma hotelami na poludniu Europy i jeszcze nie spotkalam hotelu 3* z tak duza iloscia atrakcji nastawionych przede wszystkim na dzieci.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka