Gość: ada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.06, 11:47 Czy ktoś może mi powiedzieć więcej ta temat tego hotelu?. Na forum jest mało informacji. Jakie jedzenie? Czy to dobre miejsce na wyjazd z dziećmi?Proszę pomóżcie zdecydować! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arwena Re: Sa Coma na Majorce 30.03.06, 12:39 sa coma to miejscowosc, bylam tam - generalnie tak sobie, tloczno, halasliwie, malutka plaza trzeba liczyc na hotelowy basen Odpowiedz Link Zgłoś