Dodaj do ulubionych

Sa Coma na Majorce

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.06, 11:47
Czy ktoś może mi powiedzieć więcej ta temat tego hotelu?. Na forum jest mało
informacji. Jakie jedzenie? Czy to dobre miejsce na wyjazd z dziećmi?Proszę
pomóżcie zdecydować!
Obserwuj wątek
    • arwena Re: Sa Coma na Majorce 30.03.06, 12:39
      sa coma to miejscowosc, bylam tam - generalnie tak sobie, tloczno, halasliwie,
      malutka plaza
      trzeba liczyc na hotelowy basen

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka