magdamajewski
08.07.07, 04:31
czy moze mi ktos powiedziec jak robic te cholerne zastrzyki zeby tak nie
bolalo? zamrozilam sobie miejsce w ktore go zrobilam i tak na prawde malo to
dalo, rozmasowalam i tez nic. Za to zrobil sie piekny siniak a to dopiero
pierwszy zastrzyk...
Nie narzekam tylko pytam....