Dodaj do ulubionych

hyperyna/clexan

08.07.07, 04:31
czy moze mi ktos powiedziec jak robic te cholerne zastrzyki zeby tak nie
bolalo? zamrozilam sobie miejsce w ktore go zrobilam i tak na prawde malo to
dalo, rozmasowalam i tez nic. Za to zrobil sie piekny siniak a to dopiero
pierwszy zastrzyk...
Nie narzekam tylko pytam....
Obserwuj wątek
    • maretina Re: hyperyna/clexan 08.07.07, 16:39
      przyzwyczaisz sie?smile
      moze trafilas w jakis nerw, wtedy bardziej boli. igly sa tempe i stad te
      problemy. wbijaj pod katem prostym, tak ponoc lepiej, naprez fald skory, im
      mocniej sie wbijesz tym paradoksalnie mniejszy bol.przyzwyczajaj sie do mysli o
      siniakach, ktore dluuuugo sie chowajasmile
      magda, udalo sie, ze bierzesz clexane?
      • ancia2007 Re: hyperyna/clexan 08.07.07, 22:29
        Ja juz przetestowałam, że najmniej boli wkłuci najbliżej pępka...
        a żeby było zabawniej to siniaki robią mi się po prawej stronie a jak już się
        połączą to wyglądam jak lampart wink
        Ale po tych 10 tygodniach zastrzyków można się przyzwyczaić...jeszcze
        trochę .. wink Co to jest 5 m-cy wink
    • anneczka78 Re: hyperyna/clexan 10.07.07, 21:36
      Do wszystkiego się można przyzwyczaić - z dnia na dzień boli i stresuje coraz
      mniej wink

      Powodzenia w kłuciu!
      • zuska2007 Re: hyperyna/clexan 13.07.07, 12:02
        Do wszystkiego można sie przyzwyczaić nawet do zastrzykow ,brałam praktycznie
        całą ciąże ale warto było urodziła zdroą i śliczna córeczkę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka