Dodaj do ulubionych

MArsylia- Saint Tropez

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 18:29
Witam,

Bardzo bym prosiła o napisanie w jaki sposób mogłabym się dostać z Marsylii do Saint Tropez.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: piehor Re: MArsylia- Saint Tropez IP: 65.210.104.* 10.04.11, 18:51
      Najtaniej jest na piechote. Google - durniu!
      • Gość: MN Re: MArsylia- Saint Tropez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 19:29
        Jakoś nie widzę strony, które porusza ten problem. Znalazłam, że odległość między tymi miastami wynosi 106 km. Do tego między nimi nie ma pociągu. Jeśli coś jest to tylko dla osób, które posiadają samochód..
        • janou Re: MArsylia- Saint Tropez 10.04.11, 20:28
          z Marsylii do St-Raphaël pociagiem,z St-Raphaël do St-Tropez busem,albo statkiem.
          tu tylko przyklady;
          www.voyages-sncf.com/billet-train/horaires/resultats?hid=19XG
          www.ville-saintraphael.fr/index.php?id=55
          • Gość: MN Re: MArsylia- Saint Tropez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.11, 22:14
            Dziękuję Janou!
            • labadine Re: MArsylia- Saint Tropez 13.04.11, 15:13
              A wiec najtaniej pociagiem TER z Marsylii St Charles do Toulon i potem autobusem do St Tropez-bilet kolejowy kosztuje 12 € a autobusowy 2 €,w Toulon stacja autobusowa obok stacji kolejowej,autobus jedzie przez Hyeres i Lavandou oraz Cavalair.
              • Gość: MN Re: MArsylia- Saint Tropez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 19:03
                Ślicznie dziękuję Labadine za odpowiedź!:)
              • Gość: Asia Re: MArsylia- Saint Tropez IP: *.fbx.proxad.net 02.08.15, 11:01
                Hej będę za pomoc moja córka przebywa teraz w Saint Tropez chce się wydostać do Marsyli ponieważ musi wracać bardzo pilnie do domu.Czy może mi ktoś pomoc jak ona musi to zrobić nadmieniam że niema samochodu musi poradzić sobie jakos inaczej.Ja niestety szukam czegoś na necie ale ciężko coś znaleźć.Będę wdzięczna za szybko pomoc.Dziękuje bardzo
    • Gość: PIOTR POMOC IP: *.dynamic.mm.pl 21.04.15, 12:16
      PANOWIE JAK CHODZOM AUTOBUSY Z MARSYLI DO ST TROPEZ WIECZOREM,17 DO 20 W 28 KWIETNIA
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka