Zapraszam na luzny watek. Zainspirowal mnie Zbigu. A moze przyda nam sie oderwac mysli na chwile od zastojow, bialka...
Sluchajcie jak kto chcielibyscie wygladac (cialo znaczy). Poniewaz sie nie znamy (nasze ciala sie nie znaja), wymieniamy sie informacjami liczbowymi w cm i kg, a wlasciwie to nie wiem jak mam sobie was wyobrazic w tej docelowej formie (moze oprocz anmaji76, ktora dobrnela do celu

. Wiem ze watek dosc plytki, ale zawsze to oderwanie od codziennosci.
Zbigu sie juz okreslil - za pare miesiecy moze dublowac Brada Pita z Troji

))))) Ale oczywiscie Zbigu mozesz okreslic sie ponownie czy tez uzupelnic zbior
Ja widze sie jako Hally Berry zdecydowanie. Lady Gaga tez nie pogardze, ale z pierwszych klipow, po teraz jakos wychudla i juz nie jest taka apetyczna choc w miesko ubrana.
A wy? Bartus nie miej mi za zle takie nastoletnie watki, wiem ze teraz sie zmagasz (bez alko), ale nie moge sie oprzec, zeby was z tego tematu nie odpytac