braciszek_tak
03.10.04, 10:51
Witajcie!!
Chcę schudnąć, ale są pewne czynniki, które mnie trochę od tego odciągają.
Jak po nicku może się ktoś domyślić jestem... zakonnikiem. Mam 100kg a sprawa
schudnięcia jest troszkę dla mnie intymnaci wstydliwa. Wiadomo. Facet tak za
bardzo nie dba nigdy o swje zdrowie a tym bardzoej zakonnik. Jest to o tyle
straszne, ze nie mam funduszy na jakies różne diety czy książki, a schudnąć
trzeba - wypadałoby. Trudno mi iść do jakiejś poradni. Dlatego się chcę coś
dowiedzieć na ten temat. Poleciła mi te forum koleżanka. Jeżeli chcecie
pomóc - piszcie podstawy DSB na forum albo na e-mail: tzbolo_sdb@wp.pl.
Dzięki z góry za wszystko.