22.03.04, 21:58
DDS, DDA, Ja_r tez jakis skrocik zaproponowal

dolaczam sie :)

Dobry Wieczor Panstwu :)

pozdr.cossa
Obserwuj wątek
    • jmx Re:APU :) 23.03.04, 00:06

      A Proszę Uprzejmie ;-))))
    • Gość: az JSND IP: *.magtel.net.pl 23.03.04, 01:58
      Ja Się Nie Dołączam ;-)
      • jmx DWB 23.03.04, 03:11

        Dobranoc Wszystkim Bardzo ;-)
        • yagnieszka JMW 23.03.04, 03:23
          Juz
          Mamy
          Wiosne
          :o)
          • Gość: Richelieu* Re: JMW IP: 217.98.107.* 23.03.04, 03:55
            trzeba było zdążyć z
            Już
            Mamy
            Xmas
            • yagnieszka JMMW 23.03.04, 04:36
              Gość portalu: Richelieu* napisał(a):

              > trzeba było zdążyć z
              > Już
              > Mamy
              > Xmas


              To prawda - trzeba sie spieszyc :o) Czas ucieka szybciej niz konik polny i ani
              sie nie obejrze a:
              Juz
              Mi
              Minie
              Wielkanoc
              ;o)
    • cossa CTC :) 24.03.04, 00:35
      Co tak Cichutko? ;)

      pozdrawiam niezmordowanych ;)
      cossa
      • jmx CPC :) 24.03.04, 01:39

        Cossa Pisz Częściej ;-)))))))
        • yagnieszka MJZ 24.03.04, 02:42
          Milczenie
          Jest
          Zlotem



          podobno ;o)
          • Gość: ziuta CCCP IP: *.dialup.mindspring.com 24.03.04, 02:51
            cep cepa cepem pogania
            • jmx IKTM 24.03.04, 02:56

              I Kto To Mówi ;-D
              • Gość: ziuta Re: IKTM IP: *.dialup.mindspring.com 24.03.04, 03:11
                Bez otwierania postu wiedzalam jaka jego tresc...lizusie
    • jmx CJPS :) 26.03.04, 02:03

      Chyba Już Pójdę Spać ;-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka