cossa 22.03.04, 21:58 DDS, DDA, Ja_r tez jakis skrocik zaproponowal dolaczam sie :) Dobry Wieczor Panstwu :) pozdr.cossa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Richelieu* Re: JMW IP: 217.98.107.* 23.03.04, 03:55 trzeba było zdążyć z Już Mamy Xmas Odpowiedz Link Zgłoś
yagnieszka JMMW 23.03.04, 04:36 Gość portalu: Richelieu* napisał(a): > trzeba było zdążyć z > Już > Mamy > Xmas To prawda - trzeba sie spieszyc :o) Czas ucieka szybciej niz konik polny i ani sie nie obejrze a: Juz Mi Minie Wielkanoc ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
cossa CTC :) 24.03.04, 00:35 Co tak Cichutko? ;) pozdrawiam niezmordowanych ;) cossa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziuta CCCP IP: *.dialup.mindspring.com 24.03.04, 02:51 cep cepa cepem pogania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziuta Re: IKTM IP: *.dialup.mindspring.com 24.03.04, 03:11 Bez otwierania postu wiedzalam jaka jego tresc...lizusie Odpowiedz Link Zgłoś