olusia2284
01.11.06, 23:08
Kochani, te fora są po to, aby wyrazić własne opinie na temat tego kraju i
wymienić się doświadczeniami i wrażeniami z nim związanymi oraz powstały w
celu pomocy takim, którzy nigdy w Tunezji nie byli i chcą się czegoś o niej
dowiedzieć od goszczących tu forumowiczów, którzy dobrze poznali kulturę
tegoż kraju. A niektórzy tutaj obecni toczą wojny :(:/ zamiast spokojnie
dojść kompromisu. Jak Ci sie coś nie podoba - to ok, ale nie wyrażaj od razu
negatywnych opinii. Każdy powinien mieć swoje zdanie. To samo tyczy się
panienek wyjeżdżających do Tunezji - robią to co uważają za istotne, a że
czasami popełniają błędy ??? - to już ich sprawa. Po jakimś czasie każdy
zrozumie co robił źle i będzie potrafił się przyznać do błędu, a więc panowie
nie krytykujcie tych dziewczyn - bo nie robią nic strasznego :P To samo się
tyczy opinii o Polakach - jaką se wyrobimy za granicą, taką mamy i tyle.
Jedni są kulturalni - inni nie i tak już pozostanie :( Dlatego dajmy sobie
luzu - wypowiadajmy się na różne tematy wzajemnie się nie obrazając i wtedy
od razu to forum zrobi się przyjemniejsze !!! Pozdrawiam