fan_aberie 04.10.05, 13:58 Moj lekarz przepisal mi lactovaginal (lekki stan zapalny). Mam go stosowac przez kolejne 7 dni. Czy w tym okresie mozna wspolzyc czy raczej nalezy sie powstrzymac? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Alia Re: Pytanie o lactovaginal IP: 213.25.20.* 04.10.05, 14:36 Najlepiej poczekać aż sie wyleczysz do końca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tez_stosuje podepne sie pod watek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.05, 14:41 czy podczas stosowania lactovaginalu (1 na noc & 1 na dzien) nie przeszkadza (ła) Wam wilgoc? ja mam wrazenie jakby "uplaow" tzn. wkrotce po zaaplikowaniu globulki wyplywa ze mnie jakis przezroczysty plyn, niezbyt komfortowo... tez tak mialyscie? aha, fan_aberie: ja ze wspolzycia wtenczas nie rezygnuje - nie zrezygnowalam nawet podczas leczenia z zapalenia bakteryjnego, co i partnerowi pewnie na zdrowie wyjdzie (a lactovaginal biore po kuracji metronidazolem i sterovagiem, zeby teraz zasiedlic pochwe prawidlowymi bakteriami. poza tym zamierzam stosowac go nawet dluzej..nie jedno opakowanie, tylko ze tak powiem profilaktycznie. a do tego stosuje plyn ginekologiczny przywracajacy prawidlowe ph: lactacyd femina). Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: Pytanie o lactovaginal 04.10.05, 14:51 sam lactovaginal we współzyciu nie przeszkadza. mogłaś się dopytać gina, czy lekki stan zapalny nie koliguje ze współżyciem. ja miałam niedawno stan zapalny i lekarz mi odradzał (jeśli tak, to w prezerwatywie). nie miał po co odradzać - i tak bolało i piekło. ze mnie lacotvaginal "wyciekał" rano - takie uczucie sporej wilgotności. ale to chyba dobrze - wszystko się tam porządnie tymi dobrymi bakteriami nasmarowało. Odpowiedz Link Zgłoś
fan_aberie Re: Pytanie o lactovaginal 04.10.05, 14:59 Tak naprawde to nie mam zadnych objawow stanu zapalnego: zadnego pieczenia, swedzenia, bolesci, uplawow. Byc moze ta uwaga o stanie zapalnym jest spowodowana nadzerka (mam ja juz od dawna, jednak lekarz uwaza, iz nie jest niebezpieczna i raczej woli kontrolowac jej status niz sie jej pozbywac). Raczej chodzi mi o kwestie estetyczne (tj. czy wydzielina spowodowana przyjmowaniem leku nie odbierze nam calej przyjemnmosci) oraz zdrowotne (czy nie zaszkodzi ona mojemu lubemu). Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: Pytanie o lactovaginal 04.10.05, 15:09 (tj. czy wydzielina spowodowana > przyjmowaniem leku nie odbierze nam calej przyjemnmosci) śluz płodny też nie wygląda estetycznie, ale kto by się tym przejmował. lactovaginalu aż tak się nie czuje. czy ni > e > zaszkodzi ona mojemu lubemu). nie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Pytanie o lactovaginal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 11:06 mozna współżyć, ja już wiele razy brałam lactovaginal i jakoś mi nic nei daje a ciągle mi go przepisują...no chyba ze mi coś daje tylko ja tego nei zauważam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia78 poradzcie prosze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 09:34 ginekolog powiedzial mi, ze "moge sobie pobrac ten lactovaginal do miesiaczki" (i to dopiero jak sama go zapytalam, czy powinnam takowy teraz stosowac, bo po leczeniu z bakterii sam tego nie zaproponowal,ehh...). no i stusuje, ale za 2 dni dostane okres i zastanawiam sie, czy moge go sobie dalej aplikowac podczas okresu? chyba nie ma ku temu zadnych przeciwskazan? (poki co zuzylam 1 opakowanie, dzis zaczynam drugie, a o okres dostane w niedziele, wiec moze lepiej nie przerywac?), poradzcie prosze, pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobietkaaa Re: poradzcie prosze... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 07.10.05, 12:43 mi ginekolog zawsze odradzał branie leków w czasie krwawienia.. bo nie bardzo miałoby to sens.. krewka większość leczniczych substancji wypłucze..i generalnie po miesiączce znów trzeba będzie to samo sobie zaaplikować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: poradzcie prosze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.05, 00:15 idac tym tokiem myslenia wychodzi na to, iz wyplucze tez te dobre bakterie, ktore dotad bralam, czy jak? (w sensie, ze i tak w takim razie po miesiaczce bedzie trzeba od nowa) to chyba wlasnie tym bardziej jest sens stosowac dalej w trakcie... myle sie? poza tym mam skape krwawienie, wiec jakiejs hardcore'owej plukanki nie bedzie Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: poradzcie prosze... 08.10.05, 20:34 KAŻDA kuracja jest zawieszana na czas miesiączki. kropka. i już. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nimsayka nieprawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.05, 11:15 Przykladowo na ulotce Metronidazolu napisano, ze podczas okresu nalezy kuracje kontynuowac. Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: nieprawda 11.10.05, 12:58 oki, przesadziłam, ale zawsze dopytuję się ginekologa, czy mam kontynuować w czasie okresu i słyszę "nie". Odpowiedz Link Zgłoś