Dodaj do ulubionych

Postinor i krawawienie

IP: 81.219.10.* 29.08.07, 21:12
Bardzo prosze o zdanie osoby zorientowane w temacie.
W niedziele odbylam dwa stosunki: o 11 i 16. O 19:30 przyjelam pierwsza
tabletke Postinoru, a o 7:30 nastepnego dnia druga. Lekarz powiedzial mi, ze w
ciagu 2-3 dni powinno wystapic krwawienie i "po sprawie". Sroda sie konczy a
krwawienia jak nie bylo, tak nie ma. Powinnam sie zaczac martwic? Czy czekac
dalej?
Obserwuj wątek
    • Gość: ola Re: Postinor i krawawienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 21:21
      Obie prezerwatywy pękły?
      • Gość: bufetowa józia Re: Postinor i krawawienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 21:38
        to trzeba mieć pecha.. ciekawe jakiej firmy?
        • Gość: ania Re: Postinor i krawawienie IP: *.aster.pl 29.08.07, 23:01
          do tygodnia możesz czekać. POtem się martw. smile
    • Gość: anka Re: Postinor i krawawienie IP: 66.90.101.* 29.08.07, 23:17
      moim zdaniem nie powinnaś się martwić. pierwsza sprawa: lekarzowi chodziło o
      krwawienie po tabletce \"po\" czy miesiączka? bo to dwie różne sprawy. poza tym
      jakiś dziwny ten lekarz. zarówno po escapelle jak i po postinorze to krwawienie
      MOŻE wystąpić, natomiast nie musi. jeżeli go nie ma, to też jest wszystko w
      porządku, zwłaszcza ze przyjęłaś w pierwszej dobie, gdzie antykoncepcja
      ratunkowa ma bardzo wysoka skuteczność. poczytaj sobie ulotkę. krwawienie
      niezwiązane z miesiączką jest wymienione jako objaw niepożądany. nie ma tam
      żadnej wzmianki, że musi być. ja po escapelle nie miałam żadnego krwawienia i
      nie jestem w ciąży.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka