Gość: kiki IP: 193.0.74.* 18.12.01, 15:24 Pani Doktor. po pobycie w saunie zobserwowalam plamienie. nie byl to srodek cyklu, a wiec plamienie okoloowulacyjne odpada. czy ma to jakis zwiazek z pozostalosciami po miesiaczce.??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monika.antepowicz Re: sauna 21.12.01, 20:23 Moze byc to koniec miesiaczki, ale tez sam fakt przebywania w ysokiej temperasturze mógł spowodowac rozszerzenie naczyń i zmiany ukrwienia narządu rodnego, a także zmiany hormonalne na poziomie podwzgórza- tak wiec mnóstwo możliwych przyczyn.MA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi Re: sauna IP: *.orient.uw.edu.pl 11.01.02, 14:41 > Moze byc to koniec miesiaczki, ale tez sam fakt przebywania w ysokiej > temperasturze mógł spowodowac rozszerzenie naczyń i zmiany ukrwienia narządu > rodnego, a także zmiany hormonalne na poziomie podwzgórza- tak wiec mnóstwo > możliwych przyczyn.MA to bardzo ciekawe. jak sauna wplywa na zmiany hormonalne?? czy sport tez ma jakis wplyw?? juz wczesniej zaobserwowalam, ze im wiecej sportu tym regularniejszy cykl!!!!!!!! a wiec moze wiecej sportu a mniej pigulek!! co Pani Doktor na to??? pozdrawiam i czekam na odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś