IP: 193.0.74.* 18.12.01, 15:24
Pani Doktor.
po pobycie w saunie zobserwowalam plamienie. nie byl to srodek cyklu, a wiec
plamienie okoloowulacyjne odpada. czy ma to jakis zwiazek z pozostalosciami po
miesiaczce.???
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: sauna 21.12.01, 20:23
      Moze byc to koniec miesiaczki, ale tez sam fakt przebywania w ysokiej
      temperasturze mógł spowodowac rozszerzenie naczyń i zmiany ukrwienia narządu
      rodnego, a także zmiany hormonalne na poziomie podwzgórza- tak wiec mnóstwo
      możliwych przyczyn.MA
      • Gość: mimi Re: sauna IP: *.orient.uw.edu.pl 11.01.02, 14:41


        > Moze byc to koniec miesiaczki, ale tez sam fakt przebywania w ysokiej
        > temperasturze mógł spowodowac rozszerzenie naczyń i zmiany ukrwienia narządu
        > rodnego, a także zmiany hormonalne na poziomie podwzgórza- tak wiec mnóstwo
        > możliwych przyczyn.MA

        to bardzo ciekawe. jak sauna wplywa na zmiany hormonalne?? czy sport tez ma jakis
        wplyw?? juz wczesniej zaobserwowalam, ze im wiecej sportu tym regularniejszy
        cykl!!!!!!!! a wiec moze wiecej sportu a mniej pigulek!! co Pani Doktor na to???
        pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka