Dodaj do ulubionych

Bezsenność

03.10.10, 19:36
Warto przestrzegać tzw higieny snu, może to coś da :) kiedyś też miałam problem z zasypianiem i potrafiłam się codziennie przez 2-3 godziny "wiercić", a to jeszcze bardziej denerwuje i jeszcze trudniej jest zasnąć Polecam przeczytać o higienie snu: bezsenność
Obserwuj wątek
    • bluehat Re: Bezsenność 27.12.10, 18:01
      Tak, przede wszystkim nie jeść przed snem, zrelaksować się i nie palić, nie pić :)
    • felidzan18 Bezsenność 28.12.13, 18:05
      Cierpialem kiedys na bezsennoścale ju z się wyleczylem stosowalem techniki relaksacyjne i mase innych sposobów które znalazlem tutaj
      teraz szybko zasypiam i moge spac calanoc nie budząc sie dzieki temu jestem wypoczęty w dzien


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka