11.04.05, 23:22
hej!!czy ktos moze zazywal ten lek..mam straszne problemy z cera po
odstwieniu rok temu tabl antykoncepcyjnych..wyczytalam w necie ze przepisuje
sie ten lek takze na tradzik sterydowy..bral moze ktos ten lek? wystapily
jakies skutki uboczne? sama nie wiem..truje sie roznymi lekami a efekt
zaden..wiec nie wiem czy warto...dzieki..
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka