Dodaj do ulubionych

BC Loola / Streety - różnice

18.06.10, 23:33
Kto osobiście miał do czynienia z obiema modelami - proszę o
porównanie. Wiem - co oczywiste, że Streety ma pełną rączkę, ma
nisko rączkę i nie regulowaną. Inne koła - ale czy gorsze od Looli?
Amortyzacja? Siedzisko Streety ma chyba ciut głebsze od Looli. Inny
pałąk. A jak z jazdą?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka