Dodaj do ulubionych

Lekki wózek

28.03.14, 17:26
Witam :)

Od kilku dni przeszukuje internet w poszukiwaniu wózka. Jest dla mnie bardzo ważna waga, bo mieszkam na trzecim piętrze i nie mam gdzie zostawić pojazdu, a w ciągu dnia będę skazana na siebie:).

Termin mam dopiero na początek października, ale już próbuje ogarnąć temat i kiepsko mi idzie:(

Na początku szukałam wózków 3w1, ale na forach nie mają one dobrej opinii. Jestem skłonna dać 2000 - 2500 zł, chyba ze jest coś pawalajacego za 3000, ale to musi być naprawdę super. Będziemy się poruszać głównie po mieście, ale biorę pod uwagę również trasy leśne itp. Przeglądałam przeróżne wózki, camarelo, quinny, chico, ale pojęcia nie mam co wybrać, bo fajny wózek jest często ciężki, a lekkie mają kiepskie opinie. :/ domyślam się, ze niska waga idzie w parze z awaryjnoscia;) fajnie by było też gdyby się mieścił do auta niedużego. Wiem, duże wymagania, dlatego zwracam się z prośbą do Ekspertek:)

Możecie mi coś doradzić? Nie upieram się przy wersji 3w1:)
Obserwuj wątek
    • s_silva Re: Lekki wózek 03.04.14, 13:47
      Baby jogger mini wazy cos do 8kg i skladasz go DOSLOWNIE jedna reka
      Wyglada jak walizka - na plasko w polowie sie sklada
      Widzialam na allegro wyprzedaze modeli z tapicerka ubiegloroczna
      Teraz chyba nowa kolorystyke wprowadzaja
      Ogladalam ten wozek w realu i gdyby nie to, ze maluch moj jeszcze powinien dla bezpieczenstwa byc w gondoli, to bym go kupila od reki
      Dla mnie boski, lekki, latwo sie prowadzi, bardzo wysokie oparcie, mega budka
      • s_silva Re: Lekki wózek 03.04.14, 13:50
        Wlasnie doczytalam, ze Ty tez szukasz dla dziecka malutkiego
        Ja takze - wyczailam lekki chicco urban
        Dla mnie wyglada super, ale czekam na opinie w osobnym watku
        Moze jutro albo w sobote pojade go zobaczyc w sklepie
    • Gość: gosc Re: Lekki wózek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.05.14, 21:57
      Jeśli do jazdy po lesie i wertepach ,to musi być wózek z dużymi pompowanymi kołami iwtedy waży więcej. Po mieście może mieć koła piankowe i mniejsze ale taki wózek ma moim zdaniem gorszą amortyzację i się telepie. Ja wnosiłam córkę w samej gondoli a stelaż zostawiałam na klatce (też mieszkam na 3 piętrze) i miałam wózek dość ciężki ale za to z b. dobra amortyzacją, bo mieszkam za miastemi na spacery chodziłam do lasu.
    • Gość: Meggi Re: Lekki wózek IP: *.dynamic.mm.pl 06.06.14, 10:22
      Jeżeli poszukujesz lekkiego wózka, który sprawdzi się również na miękkim podłożu to polecam Beticco Traveler - o wieeele tańszy niż chcesz przeznaczyć, a naprawdę dla mnie bomba, Sama go wybrałam własnie dlatego, że szukałam czegoś lekkiego, bo babcia opiekuje się często dzieckiem i pod nią wybieraliśmy.
    • nununu23 Re: Lekki wózek 25.06.14, 07:27
      fajnym i lekkim wozkiem jest Elea, łatwo sie sklada doslownie jedna reka, jest skretna dobrze sie prowadzi, i przede wszystkim daje rade w terenie, i ma super amortyzacje
    • majka323 Re: Lekki wózek 10.04.19, 14:21
      W tym przedziale cenowym polecałabym wózki 2w1, wykonane z aluminium co zapewnia lekkosć wózka. Bebetto Tito Shine jest modelem świetnym pod tym względem, ma do tego elegancki design. Kupowałam go dla mojego dziecka i jestem naprawdę zadowolona, można je znaleźć tutaj chyba jeszcze maja w magazynie: emaluszek.pl/produkt/wozki-dzieciece/wozek-2w1-bebetto-tito-shine/
    • majka323 Re: Lekki wózek 15.04.19, 12:44
      Z lekkich 3w1 polecałabym Joie Litetrax flex signature 4. Jest w nim opcja z gondolą i jest lekki aluminiowy, do tego wykonany z trwałych materiałów. Kupiłam go dla swojego maluszka i jestem naprawdę zadowolona. Kupywałam go tutaj: emaluszek.pl/produkt/wozki-dzieciece/joie-litetrax-4-flex-signature/ powinni jeszcze mieć w magazynie.
    • metalman_85 Re: Lekki wózek 03.06.19, 17:12
      Lekkie wózki można znaleźć z wagą już od ok. 3kg, ale nie mają one żadnej regulacji i najczęściej są bez budki.
      Te bardziej funkcjonalne ważą powyżej 5kg. Ceny są różne w zależności od marki. Zobacz np. taki model:
      www.bociek.eu/8151-bugaboo-ant-lekki-wozek-spacerowy-tylko-7kg.html
      Na tej stronie znajdziesz też dużo innych modeli w niskiej wadze.
      • nersey Re: Lekki wózek 04.07.20, 08:12
        Mi w oko wpadł larktale chitchat. Waży trochę ponad 6 kilogramów, a jeszcze ma fajny bajer, że się składa i można go nieść na ramieniu :D Za 9 stów można kupić wygodny dla dziecka i rodzica wózek, który w dodatku jest w pełni do recyklingu i ma filtr UV.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka