inspiracja1
16.05.06, 18:53
witam :)
juz czytalam wszystkie mozliwe watki, w ktorych pojawil sie ten nowy model PP.
minal juz jakis czas wiec pomyslalam, ze jest wiecej urzytkownikow Centro i co
za tym idzie- wiecej opinii na ten temat.
jesli macie jeszcze cierpliwosc to prosze o jakies porownamia. poza
oczywistym, ze Atlantico juz nie produkuja :)
z gory dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam