Dodaj do ulubionych

coneco solar

29.08.06, 18:35
chcialam sie dowiedziec od urzytkownikow tego wozka jak sie sprawuje czy warto
go kupic mam dylemat miedzy coneco solar a chicco c4 pomozcie
Obserwuj wątek
    • a.ziolkowska Re: coneco solar 08.09.06, 18:23
      hej
      jestem uzytkowniczka coneco..i jestem bardzo zadowolona, rodzilam w lipcu wiec
      super sprawa bo nie potrzebowalam dla dzidzi gondoli, chicco odradzam, tez
      chcialam kupic, przez prawie cala ciaze bralam pod uwage tylko chicco, jednak
      wzgledy materialne przemowily .. a teraz smialo moge powiedziec ze mam z jakies
      1200 zl w kieszeni
      pozdrawiam i polecam
      Ola
      • dec2005 Re: coneco solar 09.09.06, 10:48
        Ct 04 jest w tej samej cenie co solar.Nie wiem w jakim wieku masz dziecko,ct 04
        jest dla dzieci od 6 miesiąca -wg producenta,jak dla mnie- dla trochę
        starszego,nie wiem jak solar,ale noworodka raczej bym nie wkładała .
    • ggww Re: coneco solar 12.09.06, 09:25
      Witam od tygodnia posiadam coneco solar i jestem zadowolona prowadzi sie go
      super-amortyzacja na 4 kola,wygodne do trzymania rączki,super ociepla osłonka
      na nózki,fajna folia przypinana do budki na suwak no i super extra szybkie
      składanie i wygona rączka do noszenia.Mojemu 5-cio miesiecznemu synkowi jezdzi
      sie chyba dobrze bo gdy wychodze z nim na spacer zasypia mimo,ze oparcie nie
      rozklada sie do całkowitego lezenia.Wozeczek b.fajny kupiłabym go jeszcze
      raz.Polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka