anesia222 29.08.06, 18:35 chcialam sie dowiedziec od urzytkownikow tego wozka jak sie sprawuje czy warto go kupic mam dylemat miedzy coneco solar a chicco c4 pomozcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a.ziolkowska Re: coneco solar 08.09.06, 18:23 hej jestem uzytkowniczka coneco..i jestem bardzo zadowolona, rodzilam w lipcu wiec super sprawa bo nie potrzebowalam dla dzidzi gondoli, chicco odradzam, tez chcialam kupic, przez prawie cala ciaze bralam pod uwage tylko chicco, jednak wzgledy materialne przemowily .. a teraz smialo moge powiedziec ze mam z jakies 1200 zl w kieszeni pozdrawiam i polecam Ola Odpowiedz Link Zgłoś
dec2005 Re: coneco solar 09.09.06, 10:48 Ct 04 jest w tej samej cenie co solar.Nie wiem w jakim wieku masz dziecko,ct 04 jest dla dzieci od 6 miesiąca -wg producenta,jak dla mnie- dla trochę starszego,nie wiem jak solar,ale noworodka raczej bym nie wkładała . Odpowiedz Link Zgłoś
ggww Re: coneco solar 12.09.06, 09:25 Witam od tygodnia posiadam coneco solar i jestem zadowolona prowadzi sie go super-amortyzacja na 4 kola,wygodne do trzymania rączki,super ociepla osłonka na nózki,fajna folia przypinana do budki na suwak no i super extra szybkie składanie i wygona rączka do noszenia.Mojemu 5-cio miesiecznemu synkowi jezdzi sie chyba dobrze bo gdy wychodze z nim na spacer zasypia mimo,ze oparcie nie rozklada sie do całkowitego lezenia.Wozeczek b.fajny kupiłabym go jeszcze raz.Polecam Odpowiedz Link Zgłoś