dymna 13.02.08, 20:53 I do lasu i na bardzo krzywe drogi? Nie wytrzęsie dziecka? Wózek się nie przewraca? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dymna Re: Czy PP GT 3 nadaje się na wertepy???? 13.02.08, 21:40 Plisss, bo grunt pali mi się pod nogami... Odpowiedz Link Zgłoś
majatusia Re: Czy PP GT 3 nadaje się na wertepy???? 14.02.08, 11:06 Nie znam tego wózka, ale jego porzednik AT4 super sie sprawdza na wertepach. Ja jeździłam At4 na przełaj po Kaszubskim lesie: tu korzen, tam korzeń, tu małe drzewko, tam piach. Szedł jak czołkg, myślę iż brak jednego kółeczka nie zlikwidował zalet tego wózka i GT3 jest tak samo dobry jak at4 Odpowiedz Link Zgłoś
kilie Re: Czy PP GT 3 nadaje się na wertepy???? 14.02.08, 13:01 Ja mam PP GT3, póki co super sie sprawdza na każdej powierzchni:) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
dymna Re: Czy PP GT 3 nadaje się na wertepy???? 14.02.08, 14:34 Ja mam PP Atlantico i jak wiadomo jest to typowa spacerówka. Ostatnio chciałam się wybrać w nieco trudnieszy teren i stwierdziłam, że potrzebuję terenówki. Poluję właśnie na AT4, ale będzie ciężko. Dlatego jak misię nie uda to kupię nowy GT3 (tylko trochę drogo). Stąd moje pytanie o GT 3 i wertepy. A jeśli Ty masz AT 4 to Cię jeszcze wykorzystam i zapytam: nierówności ten wózek pokonuje rewelacyjnie jak mówiłaś, a czy trzęsie w nim na tych nierównościach (jak Atlantico na kostce brukowej) czy jedzie mięciutko. Bo w sumie jak by nie było to jednak też jest spacerówka. Odpowiedz Link Zgłoś
dymna Re: Czy PP GT 3 nadaje się na wertepy???? 14.02.08, 14:39 Aha i jeszcze jedno: czy AT 4 ma koła o średnicy 24 cm czy 26 cm? Bo spotkałam dwa różne opisy. Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
majatusia at4 15.02.08, 09:15 24 czy 26? opie odpowiedzi są poprawne. Przed chwilą sprawdziłam to z miarką ;) "oponki" w at4 są wyprofilowane na półokrągło - tak jak te dętkowe kółka. 24 cm jest to średnica "skrajna" kół. Na środku "oponek" średnica wzrasta do 26 czy trzęsie? Na brukowanych uliczkach trzęsie. Nie wiem jak jeździ się po takich uliczkach w wózku na pompowanych kołach, mam porównanie tylko z P3 - i w porównaniu z tym wózkiem At4 się trzęsie tak na 30% tego co P3 Odpowiedz Link Zgłoś