Dodaj do ulubionych

bebecar vector at czy implast bolder sd

25.05.09, 22:01
Witam. Bardzo proszę o pomoc. Zastanawiam się nad kupnem wózka
bebecar vector at lub implast bolder sd. Nie wiem na który się
zdecydować. Z tego co wiem to tak różnia się wagą i ceną. I nie wiem
czym się kierować przy kupnie tych wózków. Proszę o pomoc. Z góry
dziękuję za odpowiedzi. :0
Obserwuj wątek
    • jotka_k Re: bebecar vector at czy implast bolder sd 26.05.09, 08:11
      jak dla mnie jakość tych wózków nieporównywalna, owszem, Vector
      droższy i cięższy no ale to Bebecar jakby nie było
      • emma6666 Re: bebecar vector at czy implast bolder sd 26.05.09, 08:31
        na temat bebecara ktoś chyba pisał w wątku "wózkowe niewypały"
        • carol2010 Re: bebecar vector at czy implast bolder sd 26.05.09, 11:28
          bebecar jest duzo drozszy, moim zdaniem niepotrzebnie
          bolder u nas spisal sie swietnie, kupilabym go jeszcze raz na 100%
          • kamcia66666 Re: bebecar vector at czy implast bolder sd 26.05.09, 13:36
            A jakie są zalety boldera??? Czy mocowanie na te klipy nie jest
            jakieś tandetne? Bo czytałam że komus ten klip się zepsół
            • carol2010 Re: bebecar vector at czy implast bolder sd 27.05.09, 09:59
              zalet jest cala masa, poszukaj w innych watkach..
              a tak po krotce to:
              -wielka gondola
              -podnoszone w niej plecki
              -w budzie wentylacja
              -swietna amortyzacja
              -skretne kola=prowadzenie miodzio (z wyjatkiem boldera4)
              -spacerowka tez przodem do mamy
              -rozkladana zupelnie na plasko
              -regulowana i lamana raczka (nie teleskopowa)
              -jak dla mnie duzy kosz na zakupy
              -wpinany fotelik samochodowy

              klipsy w porzadku, u mnie dzialaja bez zarzutu, siostrze mojej tez
            • teritom Re: bebecar vector at czy implast bolder sd 29.05.09, 19:32
              Użytkuję BOLDERA od 1,5 roku i nic mi się nie popsuło, a mocowanie na klipsy
              jest wygodne i łatwe, z pewnością nie tandetne!!
    • kleobobi Re: bebecar vector at czy implast bolder sd 28.05.09, 16:32
      Witam i tez jestem w kropce nie prowadzilem jescze Boldera sd moze
      ktos juz nim smiga i podzieli sie informacjami.Za tym zeby wybrac
      implasta przemawia to ze jest to polska firma.
      • agar2208 Re: bebecar vector at czy implast bolder sd 28.05.09, 17:33
        Ja mam Vectora At i jestem bardzo z niego zadowolona. Siostra miała Implast
        Volant na 3 kołach i tez była zadowolona, a Bolder chyba jest na tych samych
        zaadach.
        Bebecar ma BARDZO dużą gondolę ( woziłam synka do 7 mc), często wyjeżdzamy w
        tereny górzyste i świetnie sprawdzał się na nierównosciach, jednym kliknięciem
        wypinasz gondolę i tak samo wpinasz fotelik lub spacerówkę, super sprawdzał się
        na duzym śniegu ( trzeba było tylko zablokowac koła), jedną ręką rozkładasz i
        składasz oparcie w spacerówce, ma duży, pakowny kosz na zakupy.
        Ja jestem z niego zadowolona.
        Jedyna jego wada to duza waga, ale coś za cos, duże pompowane koła i obszerna
        gondola jednak ważą.
        Jeżeli jestes zainteresowana, to ja zamierzam sprzedać mój.
        Kolor 731, cały zestaw gondola+spacerówka+torba+parasolka, oczywiście pokrowce
        do wózka i fitelika, mam też dodatkowo nowiutki kosz na zakupy (oczywiście
        firmowy). Jeżeli jesteś zainteresowana to podaję maila: agar-ar@o2.pl
        P.S. oczywiście nie namawiam na siłę.
        Najlepiej obejrzyj sobie te 2 wózki na żywo
        • kamcia66666 Re: bebecar vector at czy implast bolder sd 29.05.09, 18:33
          Widzialam te wóZki na żywo i obydwa mi się bardzo podobają. Fakt
          jest duża różnica w cenie. Minusem vectora jest to że jest strasznie
          ciężki, implast jest lżejszy ale sama nie wiem bo vektor jest dużo
          droższy i zastanawiam sie czy nie solidniejszy.
          • olivka_pestka Re: bebecar vector at czy implast bolder sd 14.06.09, 22:07
            ja mam icona taki vector tylko 3 koła i jest absolutnie nie do zdarcia. piórko
            nie jest (miomo, że lżejszy troszkę od vectora)ale jak czołg przejeżdża
            wszystko. No niestety z tą wagą to coś za coś.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka