dradam2
16.06.07, 00:03
Radze zagladnac do naszego archiwum :
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23005&w=16562682&v=2&s=0
(zarchiwizowane juz )
a takze porownac to z obecnie publikowanymi wiadomosciami :
wiadomosci.onet.pl/1416026,2678,2,kioskart.html?drukuj=1
www.cbc.ca/money/story/2007/06/05/dollar.html
Mowia, ze jak gospodarka USA ma katar, to Kanada ma zapalenie pluc.
Wielkosc wymiany handlowej Alberty z USA to circa 88 miliardow dolarow US
rocznie, ale niestety wiekszosc to ropa i gaz. Jak sie zacznie walic w USA, to
Kanada straci rynek zbytu. Moze dlatego szuka sie goraczkowo partnerow
handlowych i China/Japonia sa uwazane za strategicznych partnerow w tym zakresie.
Pozdrawiam
dradam 1/2