Dodaj do ulubionych

kurs dolara

16.06.07, 00:03
Radze zagladnac do naszego archiwum :

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23005&w=16562682&v=2&s=0
(zarchiwizowane juz )

a takze porownac to z obecnie publikowanymi wiadomosciami :

wiadomosci.onet.pl/1416026,2678,2,kioskart.html?drukuj=1
www.cbc.ca/money/story/2007/06/05/dollar.html

Mowia, ze jak gospodarka USA ma katar, to Kanada ma zapalenie pluc.
Wielkosc wymiany handlowej Alberty z USA to circa 88 miliardow dolarow US
rocznie, ale niestety wiekszosc to ropa i gaz. Jak sie zacznie walic w USA, to
Kanada straci rynek zbytu. Moze dlatego szuka sie goraczkowo partnerow
handlowych i China/Japonia sa uwazane za strategicznych partnerow w tym zakresie.

Pozdrawiam

dradam 1/2
Obserwuj wątek
    • sylwek07 Re: kurs dolara 16.06.07, 09:10
      Dawno nie widzialem takiego kursu dolara w Polsce .
      • dradam2 Re: kurs dolara 19.09.07, 23:06
        www.cbc.ca/news/background/economy/loonie.html
        www.cbc.ca/money/story/2007/09/19/bc-autobargains.html
        Juz jest bardzo bardzo blisko.

        Ja pamietam te czasy kiedy kanadyjski byl znacznie drzoszy niz amerykanski.

        Rick Mercer sobie robi jaja na CBC, ze kanadyjski dolar ma zostac przemianowany
        na "loonie" i pyta sie Amerykanow co oni o tym sadza.

        Pozdrawiam

        dradam 1/2

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka