Dodaj do ulubionych

Lata pustki

07.08.18, 09:15
Czy mogłabym prosić o obliczenie lat pustki dla osoby ur 10 07 1954r.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • teresa.numerolog Re: Lata pustki 12.08.18, 09:36
      Dzień dobry,
      w związku z tym, że nikt stosujący metodę „lata pustki” nie odpowiedział na Pani prośbę, to w zakresie Pani prośby odpowiem na podstawie innych metod (bowiem nie stosuję metody „lata pustki”).

Wg innych metod numerologicznych – bardziej wszechstronnych (moim zdaniem) niż metoda „lata pustki” – w życiu Osoby ur. 10.07.1954 rozpoczął się kilkuletni okres subiektywnie mało komfortowy/sprzyjający/pomyślny/itp.
      Ten okres może być tym bardziej subiektywnie mało komfortowy/sprzyjający/pomyślny/itp., że dodatkowo może wiązać się ze zmniejszaniem się siły przebicia do poziomu niskiego. A to z kolei – przy tendencjach numerologicznych do stosunkowo silnej osobowości Osoby ur. 10.07.1954 (np. „władczej” i/lub nieszablonowej i/lub ambitnej i/lub z trudem znoszącej sprzeciw, itp., itd.):
      -
      • janus50 Re: Lata pustki 24.08.18, 07:44
        Dzień Dobry
        Lata pustki to nie jest metoda numerologiczna. Lata pustki wywodzą się z astrologii chińskiej w powiązaniu z feng shui...
        Pozdrawiam
    • porucznikowa Re: Lata pustki 20.08.18, 22:36
      Pani Tereso dziękuję za obszerną interpretację smile mój przyjaciel ma problemy zdrowotne faktycznie. Ale gdybym mogła dowiedzieć się o jego lata pustki będę wdzięczna.Może Janusz coś napisze smile.... pozdrawiam

• janus50 Re: Lata pustki 24.08.18, 07:41
      Witaj
      Lata pustki dla tej osoby:
      Poprzednie: 2006 - 2008
      Aktualne: 2018 - 2020
      Kolejne: 2030 - 2032
      Tak mniej więcej od lutego do lutego.
      Pozdrowionka
      • teresa.numerolog Re: Lata pustki 24.08.18, 08:10
        Panie Januszu, dziękuję za doprecyzowanie... wink smile

Wracając do „ kilkuletniego okresu subiektywnie mało komfortowego/sprzyjającego/pomyślnego/itp.”, o którym napisałam wyżej:
        ten okres może znacząco przekroczyć rok 2020.
        Głównie w związku z tym ośmielam się jeszcze raz zaproponować, by od Kart uzyskać podpowiedzi/sugestie/wskazówki przydatne w rozsądnym „rozgrywaniu” tegoż okresu.

Pozdrawiam,
        Teresa
      • mmmycha3 Re: Lata pustki 27.09.18, 01:17
        Panie Januszu czy mógłby Pan obliczyć lata pustki dla mnie i mojego męża i jak to się ma do naszej daty ślubu? Przechodzimy kryzys...Moja data ur. 02.04.1984, mąż 13.06.1986, data ślubu 11.04.2015. Z góry dziękuję!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka