Dodaj do ulubionych

Nie polecam dr Ł. Babczyński ortodonta Mysłowice

23.03.19, 17:23
Pod kątem leczenia ortodontycznego zrobił mi ten wybitny 'lekarz' zabiegi z medycyny estetycznej a powikłań nie chce leczyć. Efekt: cała skóra nierówna i blizny na twarzy (ubytki tkanek miękkich). Po czym wypowiedział mi umowę leczenia ortodontycznego. Iście etyczna postawa.

Ponaświetlał wtedy moje ciało w asyście higienistki jakąś lampą zabiegową, diodową, która spowodowała po przyjściu do domu m.in. poparzenie ciała, redukcję i deformacje tkanki miękkiej na całym ciele oraz zwyrodnienia. Odchudził mnie po prostu na fotelu ortodontycznym !!! w skutek przegrzania ciała dochodziło do "pękania komórek tłuszczowych" , co skutkowało jakimś zatorem w żyłach i niemożnością chodzenia, bez utykania, po wizycie przez ok. 5 tygodni.
Odradzam zabiegi z introlipoterapii ( lipolizy) bo są okropne powikłania po tym. Skóra staje się nierówna, flapowata, "pusta", mało jędrna i cieńka sad .
Gdy przyszłam zgłosić powikłania, lekarz zaczął się ze mnie gardłowo śmiać. Wyśmiał mnie, po prostu. Zaznaczam, że przyszłam do niego z bólem, po zabiegu. Do lekarza...

Z leczeniem też kiepsko szło, założył mi w/w aparat najprawdopodobniej na zęby z próchnicą i nawet nie powiedział, że ją mam. Przyglądał się mojej próchnicy??? Efekt: pod koniec czwartego roku leczenia ortodontycznego aparatem Damona u pana babczyńskiego , ( a miało trwać półtorej roku i bez wyrywania...) mam dwa głębokie borowania i ząb o krok przed wyrwaniem, sam to powiedział. Wyrwał mi zdrowego trzonowego zęba nie tkniętego nawet próchnicą ! gdy trzy zęby obok mam w stanie krytycznym.... W/w specjalizuje się w ortodoncji bez wyrywania a po półtorej roku zasygnalizował że trzeba wyrwać, bo nie mógł iść dalej... Na rozmowie konsultacyjnej mija się z prawdą, nic nie było takie jak obiecywał na początku. Absolutnie nic. Zbyt wiele też nie tłumaczył i nie wyjaśniał. Leczenie Damonem u w/w ponad zamiast 18 miesięcy... trwało 44! u w/w. Na wizyty chodziłam regularnie.

Strata czasu, nerwów, pieniędzy i przede wszystkim zdrowia.

Radze wam szukać lekarzy ortodontów z 5 letnią specjalizacją z ortodoncji a nie lekarzy dentystów po weekedowych kursach z ortodoncji ( takich na pęczki teraz). Człowiek uczy się na błędach całe życie. Weźcie też pod uwagę, że potem leczenia nikt nie chce przejąć po takich weekendowych partaczach.

Moja negatywna opinia znikła z mapy Google, więc wstawiam ją tu.
Obserwuj wątek
  • mirrarium Re: Nie polecam dr Ł. Babczyński ortodonta Mysłow 30.03.19, 18:20
   (Errata: moje leczenie Damonem miało trwać półtorej roku - tak twierdził ten orto.. a nie 18 m-cy jak napisałam wcześniej). Tę informację uzyskałam po diagnozie, która brzmiała TYLNOZGRYZ. Ja miałam tylnozgryz w granicach normy od zawsze a ten lekarz mi tego nie powiedział przed leczeniem!!! Kto z was leczyłby coś co jest w normie??? no właśnie... A jak się dowiedziałam, że jest w normie? no bo przecież doktorek tego nie powiedział. Otóż zażądałam cofnięcia "leczenia" tego tylnozgryzu po prawie 3 latach! ( bo zrobił się małpi profil, żuchwa wysunięta o około 2 cm, paskudna twarz, dolne piętro twarzy rozbudowało się u mnie aż o 2,5-3 cm). Po cofnięciu skutków tego psuedo leczenia miałam to samo z czym przyszłam ( taki sam profil - z czego się oczywiście ucieszyłam). Lekarz dentysta naniósł te zmiany na szablon i wykazał różnice przed i po leczeniu... i na tym szablonie pokazał i powiedział mi sam, co zrobił.... bez komentarza. W moim przypadku najzwyklejszy aparat zrobi by całą robotę zdecydowanie szybciej i przede wszystkim taniej. Bo po pół roku miałam zęby już spionizowane.

   Nie polecam aparatów Damona i innych rozbudowujących dolne piętro twarzy u osób dorosłych w okolicach 30 roku życia, zęby to jedno, a opadająca tkanka miękka to drugie. Pojawiające się zmarszczki... załamania na skórze, aparat przyśpiesza proces starzenia. Rynienka podnosowa stała się okropnie długa ( prze wysunięcie zębów) a im dłuższa ta rynienka, tym człowiek starzej wygląda. Najwięcej zmian jest pod koniec. U mnie drastycznych zmian. Wyglądałam brzydko i staro.
   Zmarnowane kilkanaście tysięcy i trwałe oszpecenie na koniec ( skóra).
  • janusz212 Re: Nie polecam dr Ł. Babczyński ortodonta Mysłow 16.11.19, 16:34
   A to ty nie wiesz, że do Babczyńskiego leczyć zębów ortodontycznie się nie chodzi? n ie jest specjalistą od ortodoncji ja niestety nie wpadłem na to by to sprawdzić wczęśniej, on naciąga tylko na leczenie, leczy latami, u mnie leczenie trwało prawie 5 lat, wada wróciła choć obiecywał, że tak nie będzie. Rzuca słowa na wiatr, nie jest dokładny w tym co robi, nerwowy, mało czasu mi poświęcał, niechętnie odpowiadał na moje pytania prawie tak jakby nie znał odpowiedzi. Wmawiał mi, że nie nosiłem tych retainerów a to nie prawda. Po prostu zęby były źle ustawione. Efekt leczenia nie powalał, jeden ząb nachodził na drugi bo miejsca brakło. Aktualnie kombinuje co z tym zrobić.
   • janusz212 Re: Nie polecam dr Ł. Babczyński ortodonta Mysłow 16.11.19, 18:56
    @napoleonka ale mnie rozbawiłaś teraz ostatnim wersem.
    Rzeczywiście sprawdziłem teraz to konto Google Codziennej Stomatologii bo już myślałem, że wprowadzasz opinię publiczną w błąd big_grin Chyba normalnie do nich wrócę po tych pięćdziesięciu nowych opiniach zrobionych w zaledwie jeden dzień big_grin Przekonali mnie geniusze do siebie, doprawdy. Cały piątek zakładali nowe konta, by sobie średnią dźwignąć big_grin
    • mamuska33 Re: Nie polecam dr Ł. Babczyński ortodonta Mysłow 26.01.20, 00:09
     janusz212 napisała:

     > @napoleonka ale mnie rozbawiłaś teraz ostatnim wersem.
     > Rzeczywiście sprawdziłem teraz to konto Google Codziennej Stomatologii bo już
     > myślałem, że wprowadzasz opinię publiczną w błąd big_grin Chyba normalnie do nich wró
     > cę po tych pięćdziesięciu nowych opiniach zrobionych w zaledwie jeden dzień big_grin
     > Przekonali mnie geniusze do siebie, doprawdy. Cały piątek zakładali nowe konta
     > , by sobie średnią dźwignąć big_grin

     No proszę a co zrobił ten dentysta na stronie internetowej www. świat przychodni? kazał pokasować wszystkie negatywne opinie wszystkie jak leci ( w tym moją)a w zamian sekunda po sekundzie wstawił sztucznie wytworzonych 29 pozytywnych opinii, dokładnie, sami sobie tworzą pozytywne opinie na zasadzie kopiuj wklej bo to przecież niemożliwe by pacjenci jednego dnia aż 29 opinii wystawili pod rzad. Poza tym jeszcze się wyświetla w wyszukiwarce Google, że tam było na wspomnianej stronie aż 60 opinii i średnia ocen 3, a teraz jest 29 pozytywnych na pięć gwiazdek i średnia 5! cwaniaki.
     Usunęli moją opinie tam właśnie z poprzedniego roku, a pamiętam że było tam więcej negatywnych odnośnie leczenia ortodontycznego. Ktoś tam pisał o źle wyczyszczonych kanałach zębów że mu kasy oddać nie chcieli nie wyleczyli zęba ale pięniązki to sobie wzięli.
  • napoleonkaa Re: Nie polecam dr Ł. Babczyński ortodonta Mysłow 16.11.19, 18:33
   Właśnie się natknęłam na jego konto na stronie Google, zobaczcie jak nagania ludzi do pisania sobie pozytywnych opinii, normalnie aż żałośnie śmieszni są teraz przez to dla mnie, co godzinę od wczoraj piszą sami sobie na pięć gwiazdek opinie a te negatywne znikają. Normalnie chyba startery pójdą w sklepie wszystkie do końca miesiąca ;D Wcale ROZUMNI pacjenci nie zobaczą, że to naganicze i założyciele nowych seryjnych kont. I jak tu iść do takiego na leczenie? jak każda opinia na jedno kopyto pisana? Ciekawe i le im płaci za to ? haha pewnie po cukierku daje by się zęby po drodze do niego popsuły haha
   • janusz212 Re: Nie polecam dr Ł. Babczyński ortodonta Mysłow 16.11.19, 18:57
    @napoleonka ale mnie rozbawiłaś teraz ostatnim wersem.
    Rzeczywiście sprawdziłem teraz to konto Google Codziennej Stomatologii bo już myślałem, że wprowadzasz opinię publiczną w błąd big_grin Chyba normalnie do nich wrócę po tych pięćdziesięciu nowych opiniach zrobionych w zaledwie jeden dzień big_grin Przekonali mnie geniusze do siebie, doprawdy. Cały piątek zakładali nowe konta, by sobie średnią dźwignąć big_grin
    • mamuska33 Re: Nie polecam dr Ł. Babczyński ortodonta Mysłow 26.01.20, 00:03

     Ten pan ma za dużo dyplomów na ścianie a za mało umiejętności. Nie interesuje się pacjentem i jego potrzebami . Pacjentów traktuje jak towar do obróbki - to już gdzieś ktoś nawet o nim napisał i ja się z tym całkowicie zgadzam. Leczy latami zęby na jedno kopyto, bez dbania o estetykę wyglądu - nawet znajomi mi mówili że po leczeniu ortodontycznym u tego dentysty wyglądam dużo gorzej niż przed! Najwięcej zmian u mnie negatywnych ! było w czwartym roku leczenia ortodontycznego...zmian w kształcie twarzy i proporcjach końska morda się zrobiła rękami ortodonty. Zresztą przede leczeniem wystarczy spojrzeć na jego żonkę, ona jest wizytówką - z profilu wysunięta żuchwa jak u małpy ze sterczącym nochalem, do tego to leczenie zmierza, nos nawet zmienia położenie wskutek wysunięcia zębów do przodu! tego wam nikt nie powie przed leczeniem aby nie spłoszyć ). Nie opracował nawet planu mojego leczenia, nic nie mam na piśmie, leczył na tak zwanego czuja, na wizytach mylił pacjentów pytał się mnie, co było robione na poprzedniej wizycie??? gdyby to się raz zdarzyło można by przemilczeć. Nawet do kartoteki nie zaglądał przed moim przyjściem najwyraźniej. Przez 3 pierwsze wizyty były zmiany w uzębieniu szybkie a potem prze 3 lata żadnych!!! zęby szły raz w prawo raz w lewo, naprzemiennie..... ( to było celowe wydłużanie leczenia po prostu) przypiłował mi zęba bez pytania i mam go krótszego teraz ( przedni!!!) przypiłował mi jedynkę za szybko i mam go też krótszego teraz. Ten dentysta nie ma wyobraźni przestrzennej wcale. Stosował perswazje na zakup jakiś dodatkowych usług, natrętnie pytał z wizyty na wizytę. Pod koniec wizyty były już co miesiąc!!! ( tego nie powiedział przed leczeniem), nie co 8 tygodni tylko co miesiąc non stop płatne ze zmianą drutów w aparacie góra dół po to by wycisnąć jak najwięcej z pacjenta kasy bo w uzębieniu niewiele się zmieniało, zresztą nie poinformował przed leczeniem o istotnych szczegółach finansowych, nie chciał sporządzić kosztorysu! minął się też z prawdą odnośnie czasu leczenia nic nie ma na piśmie, bo nic nie chciał dac na piśmie...z pacjentów robi debili po prostu. Ceny się zmieniały tuż przed zapłatą. Nie polecam go, to taki arogancji złośliwy cham, na początku potrafi sprawiać tylko dobre mylne wrażenie, potem cwaniak i kombinator z niego wyłazi. żałuję każdej chwili spędzonej tam i wydanej złotówki. Nie było warto.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka