Dodaj do ulubionych

interpretacja zdjęcia rtg - pantomogram

05.01.07, 17:02
Dziś zrobiłam potrzebne zdjęcia i się zastanawiam, czy to normalne, ze zęby
trzonowe i przedtrzonowe są mocno wyraźne na zdjeciu, białe, a zęby od 1 do 4
na górze i na dole są mniej wyraźne, takie zamazane. O czym to może świadczyć?
Na co ortodonta zwraca uwagę przy zdjęciu? Na korzenie? na sposób ułożenia
zęba?
Obserwuj wątek
    • kasianosarzewska Re: interpretacja zdjęcia rtg - pantomogram 05.01.07, 17:42
      z tego co mówiła mi moja orto. to jest kiepsko wykonane zdjęcie.
    • margiel1 Re: interpretacja zdjęcia rtg - pantomogram 05.01.07, 18:59
      Źle wykonane? Tak sobie szukałam w necie i też trafiłam na takie wyjaśnione
      zęby w przodzie. Jeśli źle wykonane, to co mam zrobić? reklamować? Na wizytę
      idę dopiero 22 stycznia, więć sie dowiem, ale jestem jakoś niepewna.
      A co sądzi Pan ortodonta?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka