margiel1
05.01.07, 17:02
Dziś zrobiłam potrzebne zdjęcia i się zastanawiam, czy to normalne, ze zęby
trzonowe i przedtrzonowe są mocno wyraźne na zdjeciu, białe, a zęby od 1 do 4
na górze i na dole są mniej wyraźne, takie zamazane. O czym to może świadczyć?
Na co ortodonta zwraca uwagę przy zdjęciu? Na korzenie? na sposób ułożenia
zęba?