sebkam
07.01.04, 23:42
jak to w końcu jest???
Z tego co mnie uczono, miedzynarodowy skrót waluty to nazwa kraju(dwie
litery) i nazwa waluty (jedna litera): UnitedStates Dollar, GBF , stare DEM
DEutschland Mark itp.
a więc PLZ PoLska Złoty),powinno być używane. A wszędzie jest PLN ??? (od
polskie Nowe?)