Gość: kris IP: 94.141.128.* 22.10.09, 07:05 "tobym" ?? W tytule artykułu ?? Wyborcza ?? Wstyd !! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bajuch Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... 22.10.09, 10:33 "Omnibus", wszystko "umi". At,fachowiec. Odpowiedz Link Zgłoś
z17 Re: Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym 22.10.09, 16:25 Kazik o tym człeczynie napisał piosenkę. Zna go ze studiów, kiedy nie chciał mu oddać kartki na wódkę. Prosty chłopek spod Łomży. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym IP: *.tktelekom.pl 22.10.09, 18:34 Prosty to mam wrażenie jest Kazik Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym 22.10.09, 21:45 Zycirys zawodowy Pana Prezesa jest barwniejszy niz sytuacje przedstawiane w dowcipach o PRL - zwód dyrektor. A gdzie, to nieważne. Teraz mamy wyraźnie barwniejsze kariery, niż kiedyś. Wystarczy znać kilku kolegów. Odpowiedz Link Zgłoś
zusowianka Dzisiaj Derdziuk zorganizował mszę św. a jutro ... 22.10.09, 23:10 w Centrali jest wielka impreza. Dziewczyny z Centrali mówiły, że pracownicy mają zakaz wjazdu na parking. Podobno będzie bardzo dużo gości z okazji 75-lecia ZUSu. Mówiły też, że Prezes będzie wymieniał ekipę. Podobno frekwencja na mszy była duża. Kiedyś bano się nie przyjść na 1-go Maja, teraz na mszę zorganizowaną przez prezesa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JOhnDoe Kto zgłosi przestępstwo? IP: 77.222.245.* 22.10.09, 18:35 Z artykułu wynika że p. Derdziuk dostał propozycję zostania prezesem ZUS. A jak to się ma do postępowania kwalifikacyjnego? To nie bylo tak, że się zgłosił i był najlepszy? Co fuj, to mi wygląda na jakieś złamanie prawa - może trzeba donieść komu trzeba (Kamiński już wyleciał, to chyba do trybunału w Strasburgu)? Nie znam pana Dardziuka, ale Marcinkiewicza otaczali w dużej liczbie złodzieje i cwaniacy. To jest pewna antyrekomendacja dla Derdziuka, chociaż nie chę przesądzać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bm Widocznie trzeba bylo kupic komputery zamiast IP: 78.149.247.* 22.10.09, 19:31 budowac palace ale przeciez zus zawsze postepuje "zgodnie z prawem", nawet gdy kradnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yyy Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.09, 19:36 nnn Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamira Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... IP: *.superkabel.de 22.10.09, 19:48 Oj Derdziuk,Derdziuk,zamiast Tatowi,trzeba bylo dac wodke Kazikowi i napic sie z nim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bedekar Re: Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, tobym IP: 77.255.244.* 22.10.09, 20:44 To prawidłowe, jeżeli cytuje się faceta,który mówił, że musi tatowi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek Re: Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, tobym IP: 85.222.87.* 22.10.09, 22:20 "system sie zacina, bo komputer jest siedmioletni" - niezly tekst ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ulanzalasem Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... 22.10.09, 22:25 PO brnie coraz dalej...wydaje się być siostrą PiSu, równie złą...tylko ładniejszą przez co sporo uchodzi bez ponoszenia odpowiedzialności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Le Leonardo? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.10.09, 23:44 Toż to ten Derdziuk jakiś Leonardo da Vinci naszych czasów!!! Socjologię skończył, na wszystkim się zna, i na komputerach i na ludziach, jak trzeba to bankiem pokieruje, a to znów w telewizji sytuację uzdrowi w dwa miesiące...że też taki człowiek się marnuje i tylko skromnym ZUS-em kieruje....trzeba go conajmniej na prezydenta całej Unii Europejskiej powołać, albo na jakiego sekretarza ONZ!!!! Żeby się świat cały dowiedział, że i u nas są zdolni i potrafiący iść i rozmawiać jednocześnie przez telefon komórkowy ludziska!!! Że też jeszcze z Brukseli albo Nowego Jorku nie dzwonili i Derdziuka czy by do nich nie wpadł trochę pozarządzać się nie pytali....!! A jak wspaniale w kilka dni zdiagnozował problemy ZUS - wszystkiemu winien stary komputer co to w nim się system zaciął - bo i na komputerach też się zna!!! Toż to jakiś supermen, Leonardo i Einstein w jednym! Miał rację, że dotąd swój talent skrywał przed gawiedzią i tylko wtajemniczeni koledzy Jego numer telefonu mieli i z propozycjami dzwonili! A teraz świat się dowie i do ZUS-u już nie będzie szło się dodzwonić bo cały świat numery ZUS kręcić będzie i różne ciekawe propozycje składać. I będzie musiał biedny chłopina z ZUSu zrezygnować bo bez telefonów ta instytucja ani rusz. I pójdzie na ten ONZ-etowski chleb ino czy żona pozwoli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muszęzawieźćtatowi Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... IP: 78.148.230.* 25.10.09, 09:16 Kazik nie jest "celebrytą" tylko znanym i cenionym: piosenkarzem, kompozytorem i autorem tekstów piosenek. Bo rozumiem, że słowo celebryta zostało użyte przez Derdziuka aby umniejszyć znaczenie Staszewskiego. To raz. Pan Derdziuk jest tym, czym był i wtedy i przedtem - płynącym z prądem pluszowym misiem. To dwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kabarecik Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.10.09, 10:28 Wiecie,m to lepsze niz kabaraet. To jest Dąbczak z Dyrektorem z "Poszukiwany poszukiwana" S. barei w jednej osobie Odpowiedz Link Zgłoś