Dodaj do ulubionych

Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, tobym pr...

IP: 94.141.128.* 22.10.09, 07:05
"tobym" ?? W tytule artykułu ?? Wyborcza ?? Wstyd !!
Obserwuj wątek
    • bajuch Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... 22.10.09, 10:33

      "Omnibus", wszystko "umi". At,fachowiec.
      • z17 Re: Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym 22.10.09, 16:25
        Kazik o tym człeczynie napisał piosenkę. Zna go ze studiów, kiedy nie chciał mu
        oddać kartki na wódkę. Prosty chłopek spod Łomży.
        • Gość: ja Re: Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym IP: *.tktelekom.pl 22.10.09, 18:34
          Prosty to mam wrażenie jest Kazik
          • trasat Re: Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym 22.10.09, 21:45
            Zycirys zawodowy Pana Prezesa jest barwniejszy niz sytuacje
            przedstawiane w dowcipach o PRL - zwód dyrektor. A gdzie, to
            nieważne. Teraz mamy wyraźnie barwniejsze kariery, niż kiedyś.
            Wystarczy znać kilku kolegów.
            • zusowianka Dzisiaj Derdziuk zorganizował mszę św. a jutro ... 22.10.09, 23:10
              w Centrali jest wielka impreza. Dziewczyny z Centrali mówiły, że
              pracownicy mają zakaz wjazdu na parking. Podobno będzie bardzo dużo
              gości z okazji 75-lecia ZUSu. Mówiły też, że Prezes będzie wymieniał
              ekipę. Podobno frekwencja na mszy była duża. Kiedyś bano się nie
              przyjść na 1-go Maja, teraz na mszę zorganizowaną przez prezesa.
    • Gość: JOhnDoe Kto zgłosi przestępstwo? IP: 77.222.245.* 22.10.09, 18:35
      Z artykułu wynika że p. Derdziuk dostał propozycję zostania prezesem ZUS. A
      jak to się ma do postępowania kwalifikacyjnego? To nie bylo tak, że się
      zgłosił i był najlepszy?
      Co fuj, to mi wygląda na jakieś złamanie prawa - może trzeba donieść komu
      trzeba (Kamiński już wyleciał, to chyba do trybunału w Strasburgu)?

      Nie znam pana Dardziuka, ale Marcinkiewicza otaczali w dużej liczbie złodzieje
      i cwaniacy. To jest pewna antyrekomendacja dla Derdziuka, chociaż nie chę
      przesądzać.
    • Gość: bm Widocznie trzeba bylo kupic komputery zamiast IP: 78.149.247.* 22.10.09, 19:31
      budowac palace ale przeciez zus zawsze postepuje "zgodnie z prawem",
      nawet gdy kradnie.
    • Gość: yyy Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.09, 19:36
      nnn
    • Gość: mamira Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... IP: *.superkabel.de 22.10.09, 19:48
      Oj Derdziuk,Derdziuk,zamiast Tatowi,trzeba bylo dac wodke Kazikowi i
      napic sie z nim.
    • Gość: bedekar Re: Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, tobym IP: 77.255.244.* 22.10.09, 20:44
      To prawidłowe, jeżeli cytuje się faceta,który mówił, że musi
      tatowi...
      • Gość: bartek Re: Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, tobym IP: 85.222.87.* 22.10.09, 22:20
        "system sie zacina, bo komputer jest siedmioletni" - niezly tekst ;)
    • ulanzalasem Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... 22.10.09, 22:25
      PO brnie coraz dalej...wydaje się być siostrą PiSu, równie złą...tylko
      ładniejszą przez co sporo uchodzi bez ponoszenia odpowiedzialności.
      • Gość: Le Leonardo? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.10.09, 23:44
        Toż to ten Derdziuk jakiś Leonardo da Vinci naszych czasów!!!
        Socjologię skończył, na wszystkim się zna, i na komputerach i na
        ludziach, jak trzeba to bankiem pokieruje, a to znów w telewizji
        sytuację uzdrowi w dwa miesiące...że też taki człowiek się marnuje i
        tylko skromnym ZUS-em kieruje....trzeba go conajmniej na prezydenta
        całej Unii Europejskiej powołać, albo na jakiego sekretarza ONZ!!!!
        Żeby się świat cały dowiedział, że i u nas są zdolni i potrafiący
        iść i rozmawiać jednocześnie przez telefon komórkowy ludziska!!! Że
        też jeszcze z Brukseli albo Nowego Jorku nie dzwonili i Derdziuka
        czy by do nich nie wpadł trochę pozarządzać się nie pytali....!!
        A jak wspaniale w kilka dni zdiagnozował problemy ZUS - wszystkiemu
        winien stary komputer co to w nim się system zaciął - bo i na
        komputerach też się zna!!! Toż to jakiś supermen, Leonardo i
        Einstein w jednym! Miał rację, że dotąd swój talent skrywał przed
        gawiedzią i tylko wtajemniczeni koledzy Jego numer telefonu mieli i
        z propozycjami dzwonili! A teraz świat się dowie i do ZUS-u już nie
        będzie szło się dodzwonić bo cały świat numery ZUS kręcić będzie i
        różne ciekawe propozycje składać. I będzie musiał biedny chłopina z
        ZUSu zrezygnować bo bez telefonów ta instytucja ani rusz. I pójdzie
        na ten ONZ-etowski chleb ino czy żona pozwoli?
    • Gość: muszęzawieźćtatowi Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... IP: 78.148.230.* 25.10.09, 09:16
      Kazik nie jest "celebrytą" tylko znanym i cenionym: piosenkarzem, kompozytorem
      i autorem tekstów piosenek. Bo rozumiem, że słowo celebryta zostało użyte
      przez Derdziuka aby umniejszyć znaczenie Staszewskiego. To raz.
      Pan Derdziuk jest tym, czym był i wtedy i przedtem - płynącym z prądem
      pluszowym misiem. To dwa.
    • Gość: kabarecik Derdziuk: Gdyby żona się nie zgodziła, to bym p... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.10.09, 10:28
      Wiecie,m to lepsze niz kabaraet.

      To jest Dąbczak z Dyrektorem z "Poszukiwany poszukiwana" S. barei w jednej osobie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka