bozenadwa 22.06.08, 22:40 Witaj ,cos z poczta jest nie tak ,bo wracaja mi listy wysylane do Ciebie, moze masz jeszcze inny emeil ,to prosze wylij mi na moj adres.Pozdrawiam . Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj