22.06.08, 22:40
Witaj ,cos z poczta jest nie tak ,bo wracaja mi listy wysylane do
Ciebie, moze masz jeszcze inny emeil ,to prosze wylij mi na moj
adres.Pozdrawiam .
Obserwuj wątek
    • bozenadwa Re: do nangi 22.06.08, 23:04
      Sprobowalam ,przez gazetowego ,moze dojdzie.
      • nangaparbat3 Re: do nangi 23.06.08, 00:36
        Dostałam obydwa smile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka