Dodaj do ulubionych

Zegnam sie!

10.05.06, 11:58
Jutro rano lece z synkiem na 10 dni do Polski! :-)))
Bede u mamy, ktora ma internet wiec jak czas pozwoli to bede do was
oczywiscie zagladac.
Trzymajcie kciuki za pogode i za szczesliwy lot bo lece sama a Bastian
siedziec w miejscu to ostatnia rzecz, ktora chce robic...
Do tego leczymy zapalenie ucha wiec moze go bolec...
Milego spotkania z delfinkami!
Pa, pa!

Obserwuj wątek
    • lenkaaa Re: Zegnam sie! 10.05.06, 12:43
      Zycze Ci pieknej pogody w Polsce ! My wlasnie wczoraj stamtad wrocilismy. Za
      szczesliwy lot bede trzymac mocno kciuki, bo wiem co to za "bol" gdy dziecko
      nie usiedzi w jednym miejscu dluzej niz 5 sekund, zaczepia wszystkich pasazerow
      po kolei, dobiera sie do twojego picia i twojej kanapki i mozna zapomniec o
      piciu herbaty lub kawy, zeby sie przez przypadek nie poparzylo, po pobieznym
      przewertowaniu magazynu pokladowego zabiera sie za jego konsumpcje, itp...

----------\\--//-----------
      --------(@ @)---------
      --o00o--(_)--o00o--
      • beba3 Re: Zegnam sie! 12.05.06, 23:47
        Milych wakacji Kruszynka! Pieknej pogody i udanych lotow? Szerokich lotow?
        Przyjemniej i szybkiej podrozy w kazdym razie! Delfinki pozdrowimy od Was. ;-)
        • maxijo Re: Zegnam sie! 28.05.06, 15:14
          podpinam sie do watku. We wtorek jade na pare tygodni do Wloch, oczywiscie z
          synkiem. Mam nadzieje, ze bedzie sie malemu podobalo, rozgadani Wlosi, moj
          chrzesniak, rodzina, morze mamy pare metrow od domu, pogoda tez zapewne lepsza
          niz gorsza. Nie wiem czy bede miala dostep do internetu, we Wloszech wszystko
          takie spontaniczne...
          Mam przykra niespodzianke dla Adama, podczas pobytu bede probowala odstwic go
          od piersi, na poczatek w nocy (je kilka razy). Bede miala silna grupe wsparcia
          ( moja mama i siostra), bo obawiam sie ze nie pojdzie tak szybko. Adam jest
          cycoholikiem, a i ja tez chyba jeszcze nie do konca przekonana. Tak nam prosto
          i naturalnie przyszlo karmienie piersia, bardzo chcialabym, zeby skonczylo sie
          bezstresowo (glownie dla malego)
          pozdrawiam
          • tijgertje Re: Zegnam sie! 28.05.06, 15:25
            Maxijo, jezeli masz zamiar odstawiac od piersi, to lepiej po powrocie, jak maly bedzie juz we wlasnym, zaufanym otoczeniu. Odstawiajac na wakacjach narazasz go na podwojny stres. Osobiscie nie polecam.
              • maxijo Re: Zegnam sie! 28.05.06, 15:34
                odstawic calkowicie raczej nie mysle, ale Adam musi nauczyc sie ze w nocy nie
                je sie co dwie godziny. Musi nauczyc sie zaspakajac glod inymi rzeczami a nie
                tylko moim mlekiem, poki co oszczedzam na jedzeniu dla malego, bo sloiczek mam
                ze trzy dni. Poza tym on uwielbia zasypiac z reka na cycu:) i wybudza sie co
                godzine i kreci, niepokoj uspokaja piersia, po 10 miesiacach jestesmy juz zbyt
                zmeczeni. Podejme probe
                • beba3 Re: Zegnam sie! 28.05.06, 19:45
                  Udanych wakacji! :-) Wypocznij i nagadaj sie z rodzinka! Fajny pomysl takie
                  wspolne wakacje z bliskimi!
                  Wydaje mi sie, ze czas ukrocic te fanaberyjne jedzenie nocne. Przerabialam to
                  dwa razy i wiem, ze nie ejst latwo ale da sie. I co najwazniejsze, z korzyscia
                  dla dziecka ale i dla mamy. To nie jest ten wiek, ze dziecko potrzebuje piersi
                  co godzinke czy dwie. Zycze powodzenia! I super wakacji! :-)
          • zuzka71 Re: Zegnam sie! 28.05.06, 21:59
            maxijo udanych wakacji! bawcie sie dobrze, adam bedzie mial tyle nowych wrazen, ze jest duza szansa, ze w nocy bedzie spal snem sprawiedliwego;P powodzenia.pozdr.zuzka
              • kruszynka28 Re: Zegnam sie! 29.05.06, 12:23
                Udanych wakacji i duuuuzo slonca! :-)

Powodzenia z nocnym odstawieniem. Bedzie dobrze, a pomoc mamy i siostry na pewno
                sie przyda. U mnie maz wstawal w nocy jak odstawialam mlodego od nocnego
                podjadania. Pierwsze 2 noce byly najgorsze a potem blogi spokoj. Trzymam kciuki!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka