kalafior43 28.02.07, 16:26 Czesc dziewczyny! Chcialabym zmienic lekarza domowego,bo jest po prostu kiepski.Czy jest to w ogole mozliwe i jak mam to zrobic?Mozecie mi cos doradzic? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tijgertje Re: lekarz domowy 28.02.07, 16:36 Oczywiscie, ze jest to mozliwe. W watku ponizej mad_die podala linka, gdzie mozna znalesc lekarza domowego: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24320&w=57780714 Dowiadujesz sie u nowego lekarza, czy ma miejsce dla nowych pacjentow, mozesz sie umowic na wizyte, zeby zobaczyc kto i jak, jak spasuje, to sie zapisujesz, potem dzownisz do poprzedniego, zeby przeslal do nowego twoja dokumentacje. W Ubezpieczalni tez powinnas zglosic zmiane lekarza. Odpowiedz Link
agnieszkaela Re: lekarz domowy 28.02.07, 21:11 Ja swojego tez juz mam dosyc. Ale nie tylko chce go zmienic ale i napisac skarge na niego. Przez palanta wyladowalam kilka dni temu w szpitalu z zapaleniem woreczka zolciowego. Macie jakies doswiadczenie w tej materii? Jakies rady? Odpowiedz Link
tijgertje Re: lekarz domowy 28.02.07, 23:09 Co ten lekarz zrobil, ze przez niego wyladowalas w szpitalu? Mialam ataki woreczka przez dobrych kilka miesiecy, tego bolu najwiekszemu wrogowi nie zycze i wspolczuje ci bardzo. Z zoltym jednak mi do twarzy nie bylo, w dodatku nie bylam w stanie zajac sie mlodym. Mial 2 miesiace, jak sie zaczely ataki, w pewnym momencie mialam i po 3 w tygodniu, trwajace nawet dobe. Mialam operacje, wszystko poszlo super i juz ponad 2 lata mam swiety spokoj bez zadnej diety, bez blizn (no, prawie:-)) i bez bolu. Musisz miec usuniety woreczek? warto poszperac przez ubezpieczalnie, bo za "moich czasow" w moim szpitalu malam czekac prawie pol roku (najpierw mowili, ze gora 3 miesiace), w koncu po telefonie do ubezpieczalni zostalam zoperowana w innym szpitalu w ciagu tygodnia. Roznice sa ogromne, w niektorych szpitalach wycinaja od reki, w innych czeka sie miesiacami. Sama operacja to w sumie byl pryszcz. Jak chcesz cos wiedziec, to daj znac. Odpowiedz Link