18.07.13, 15:29
chowając talie wypadly mi 3 karty,10 denarow,9 denarow i sprawiedliwosc ,a dodam tylko,ze w tamtej chwili pomyslalam o Polsce,bo jedziemy na urlop!jak myslicie co to bedzie?mam pewnie domysly,ale piszcie najpierw wy!
Obserwuj wątek
    • algaria Re: 3 karty 18.07.13, 15:58
      powrót do rodzinnych stron, trochę wydanie pieniędzy coś kupicie coś na umowę legalnego - czyżbyście chcieli kupić działkę, domek, mieszkanie? Coś trwałego co zostanie w Polsce i będzie na was czekać
    • 966ania Re: 3 karty 19.07.13, 10:37
      Moim zdaniem na tapecie będą kwestie prawno materialne np. podział majątku, prawo /akt własności posiadania itp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka