rozmaryn_1 11.01.16, 17:40 osho oczywiście. Kto nie zdążył się wpisać w poprzednim wątku, ma możliwość wpisania się tutaj, karta na tydzień lub na następny dzień do wyboru. Oczywiście proszę o weryfikacje potem, pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ona_32 Re: Karta na tydzień dla tych co nie zdążyli osta 11.01.16, 18:24 Cześć! Poproszę o taką kartę "na pracę". Dziękuję Odpowiedz Link
rozmaryn_1 Re: Karta na tydzień dla tych co nie zdążyli osta 11.01.16, 18:33 Cześć, nie wyciągam kart na żaden konkretny temat. Odpowiedz Link
ona_32 Re: Karta na tydzień dla tych co nie zdążyli osta 11.01.16, 22:28 Rozumiem, dziękuję. Odpowiedz Link
ziajka.a Re: Karta na tydzień dla tych co nie zdążyli osta 11.01.16, 18:56 Poproszę jeśli tylko można na tydzień weryfikacja wiadoma sprawa ! W ogole to chciałam Ci powiedzieć ,że ostatnio jak się radziłam w tej Mojej sprawie skomplikowanej, kilka Twoich słow a dało Mi do myslenia, mała rzecz a pomogła bardzo za co dziękuje , dodałaś Mi Powera do działania- chyba tego potrzebowałam żeby nie stać w miejscu a uporządkować w życiu Odpowiedz Link
rozmaryn_1 Ziajka 11.01.16, 22:09 To cieszę się bardzo, że moja wróżba Ci pomogła Tym razem dla Ciebie NOWA WIZJA. To karta zmiany postrzegania siebie i otaczającego świata. Nowa perspektywa, masz szansę dojrzeć głębię w sobie i na zewnątrz we Wszechświecie. To karta bardzo uduchowiona, w małym wymiarze jednak może okazać się również bardzo rozwijająca. Możesz zmienić spojrzenie na jakąś sprawę, sytuacje, drugiego człowieka... "Masz teraz okazję ujrzeć życie we wszystkich jego wymiarach, od głębi po szczyty". Odpowiedz Link
ziajka.a Re: Ziajka 12.01.16, 09:52 Dziekuje Rozmarynku tu dokladnei u Mnie tak wlasnie teraz jest, mam taki punkt w zyciu kiedy rozwazam rozne spojrzenia na dana sytuacje Pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link
rozmaryn_1 Re: Ziajka 12.01.16, 16:52 Chyba mogę uznać to za weryfikację? Dziękuję i pozdrawiam Odpowiedz Link
leda-is-one Re: Karta na tydzień dla tych co nie zdążyli osta 11.01.16, 19:14 Bardzo proszę Odpowiedz Link
rozmaryn_1 Leda 11.01.16, 22:10 MARZENIE. Karta ta mówi o wzdychaniu, tęsknocie za miłością i zakochaniu, ale z trochę innego punktu widzenia. Mówi ona o tym, że człowiek zakochuje się, bo nie potrafi być sam. Ma ona uświadomić , że tak naprawdę nie ma co czekać na księcia z bajki, bo on i tak nie spełni naszych oczekiwań, nawet gdy sie pojawi ktoś, kogo weźmiemy za upragnioną bratnią dusze. Osho ma na to jedną radę: "Prawdziwa miłość ma swe źródło nie w próbach zaspokojenia swych potrzeb w oparciu o drugą osobę, lecz w rozwoju swych wewnętrznych bogactw i dojrzałości. Wówczas mamy do rozdania tak wiele miłości, że naturalnie przyciągamy do siebie innych. Czyli zatroszcz się o siebie, a będziesz emanować takim pięknem, że właściwy pojawi się sam Niekoniecznie w tym tygodniu, ale kto wie, jak Ci sie spełni ta karta Odpowiedz Link
leda-is-one Re: Leda 12.01.16, 05:49 Dziękuje, moje miłości są wielkie zawsze w marzeniach tylko, tu pewnie masz racje, w niedziele zdarzyło się coś dziwnego w moim życiu, bumerang zaskoczył mnie wyznaniami..ze ja i tylko ja , kobietą jego życia... może tu muszę się nastawić na takie tory jak 2 lata temu, kiedy to były motylki i różowe okulary /wczoraj minęło 3 lata jak się znamy/. W ostatniej wróżbie nie wykluczałaś kogoś z przeszłości. Fajna karta i przesłanie. Wiem tez ze lepszy ktoś blisko niż KTOŚ daleko, zobaczymy. Serdeczności dla Ciebie i miłego dnia. Odpowiedz Link
rozmaryn_1 Re: Leda 12.01.16, 16:55 I w karcie rady wyszedł rycerz mieczy (mam na mysli osho-walka i tez mi się z tym bumerangiem skojarzył), a jak piszesz jeszcze , że padły wyznania, to może warto go zatrzymać przy sobie, zanim dalej poleci, zamiast czekać... Mam nadzieję, że tak czy inaczej ułożą się Twoje sprawy lepiej, niż sobie wyobrażasz I tego Ci życzę Ledo... Odpowiedz Link
sylwunka36 Re: Karta na tydzień dla tych co nie zdążyli osta 11.01.16, 21:45 Poproszę na tydzień.Pozdrawiam,Sylwia Odpowiedz Link
rozmaryn_1 Sylwunka 11.01.16, 22:12 Wciąż czekam na Twój komentarz mojej poprzedniej wróżby, nie chodzi o weryfikacje, zwykły komentarz, kilka słów... Odpowiedz Link
ninkasz Re: Karta na tydzień dla tych co nie zdążyli osta 11.01.16, 21:55 Ja też poproszę, oczywiście zweryfikuję. Odpowiedz Link
rozmaryn_1 Ninkasz 11.01.16, 22:13 POPRZEDNIE ŻYWOTY. Karta o energii tarotowego księżyca czyli możesz dużo czuc, ale nie rozumieć swych uczuć. Zadziała nieświadomość, mogą pojawić sie niezrozumiałe impulsy, reakcje, obawy, ale mogą też ujawnić się wspaniałe możliwości i talenty wypracowane w poprzednich wcieleniach, niewyjaśnione predyspozycje do pewnych rzeczy, coś co przychodzi Ci z dziwną łatwością. Rada od osho:" wydarzenie w twoim życiu próbują ukazać ci wzorzec tak wiekowy, jak wędrówka twej własnej duszy". Odpowiedz Link
bladamery Re: WĄTEK ZAMYKAM 11.01.16, 22:51 Znowu nie zdążyłam Nic....popracuję nad refleksem Miłego Odpowiedz Link