Witam, zrobiłam ostatnio kompleksowe badania kwri i przy tym badanie
hormonów tarczycy (gorzej sie czuje, wypadają mi włosy, jestem
podenerwoana). Czy ktoś mógłby rzucić na nie wzrokiem (lekarz
rodzinny twierdzi, ze wszystko jest ok):
FT3 - 3,15 (norma 2,02-4,43)
FT4 1,640 (norma 0,932-1,71)
TSH 1,89 (norma 0,270 - 4,20)
będę ogromnie wdzięczna za wszelkie sugestie
pozdrawiam