Dodaj do ulubionych

alyssa382@wp.pl

25.08.12, 20:13
Jakieś niecałe pół roku temu natknęłam się na jakimś forum na wróżkę alyssa382@wp.pl , potrzebowałam szybkiego i skutecznego ryytuału miłosnego. Musze przyznać, że na początku nie chciało mi się wierzyć w moce tej pani, jednak po wykonaniu rytuału efekt był niemal natychmiastowy. Ceny również nie są jakieś masakryczne, więc myślę, że również będziecie zadowolone :)
Obserwuj wątek
    • euzebiabio Re: alyssa382@wp.pl 01.05.14, 16:17
      ostatnio korzystalam z wróżki sary i jestem zadowolona,wróżby się w większości sprawdziły, zajmuje się także rytuałami. zostawiam wam kontakt do niej -kobietamag@interia.pl
    • klaudyna234 Re: alyssa382@wp.pl 19.05.14, 18:01
      ja ostatnio korzystalam z uslug wrzki sary,wiele mi pomogla, wiele rzeczy udalo mi sie uniknac.jakby co podaje wam do niej kontakt : kobietamag@interia.pl ,szczerze poolecam
    • slodziuniazycia Re: alyssa382@wp.pl 14.11.14, 13:10
      mogę polecic wam sprawdzona przeze mnie już mnie wróżkę sarę, wszystko mi się sprawdza się,a takze potrafi pomóc w ciężkich chwilach, zostawia, wam adres email do niej :kobietamag@interia.pl ;)
    • mariolaila12 Re: alyssa382@wp.pl 01.06.15, 12:29
      mogę polecić wam wróżkę sarę, bardzo wiele mi się sprawdziło i w wielu sprawach mi pomogła, adres do niej-kobietamag@interia.pl
    • marietta29 Re: alyssa382@wp.pl 05.07.15, 12:14
      mogę polecić Ci wróżkę sarę, korzystam z jej wróżb już od przeszło roku i bardzo wiele się sprawdza, adres do niej-kobietamag@interia.pl
    • lucja1wer Re: alyssa382@wp.pl 13.07.21, 16:12
      ja polecam Wróżkę Sarę jest to bardzo miła i sympatyczna osoba a przy tym konkretna , nie owija w bawelnę tylko w punkt odpowiada na pytania a co najważniejsze jest bardzo wysoka sprawdzalność , co u nikogo wcześniej mi się nie zdarzyło!
      korzystam z jej usług już od kilku lat i prawie wszystko zdążyło się już sprawdzić, z tego co wiem poza wrózbami zajmuje się też rytuałami,ja póki co skorrzystałam jedynie u niej z oczyszczania energetycznego 2 miesiące temu i juz widać róznicę w jakości życia jest coraz lepiej, jednym słowem rózne problemy zaczynają się redukować i część już znacznie poprawiła ;) email do niej kobietamag@interia.pl
    • kwiatowawrozba Re: alyssa382@wp.pl 16.07.21, 21:19
      Spamerzy, jesteście tak cholernie nudni i kropka w kropkę to samo piszecie... Zero merytorycznych opinii...
    • tereniakrakow Re: alyssa382@wp.pl 16.09.21, 13:01
      ja często korzystam z wróżki Alicji jeżeli chodzi o przyszłość, fajna kobieta a do tego wszystko prawie się sprawdza jej strona to: wrozki.net/wrozkaonline lub oficjalna strona www.wrozka alicja.pl
      zamawiacie wróżbę łatwo i bezpiecznie przez Internet a odpowiada bardzo szybko zazwyczaj do 2 godzin na email
    • kornelialipppj Re: alyssa382@wp.pl 03.11.21, 19:13
      Ponownie skorzystałam z usług wróżki Sary i jestem pod wrażeniem sprawdzalności jej wróżb zarówno w sensie merytorycznym jak i czasowym,email do niej - kobietamag@interia.pl poza tym świetna babka potrafiąca zachować dystans i szybko umiejąca trafić w punkt ;)
    • klementynawer1 Re: alyssa382@wp.pl 15.11.21, 19:35
      Mogę zaproponować Wam wróżkę Sarę, z której usług korzystam już kilka lat, z początku korzystałam też z kilku innych jednak ich odpowiedzi nie były tak trafne i wiarygodne jak u niej, ponadto nie ma większych problemów z umówieniem się,odpowiedzi rzeczowe i precyzyjne, email do niej : kobietamag@interia.pl
    • kalinkamalina1 Re: alyssa382@wp.pl 13.03.22, 15:23
      Od lat korzystam z wróżki Sary i uważam ,że z tarota jest najlepsza!idealna precyzja zarówno merytorycznie jak i czasowo, poza tym bardzo dobra komunikacja,miły i szybki kontakt, email do niej- kobietamag@interia.pl
    • martusiaskorka12 Re: alyssa382@wp.pl 09.04.22, 21:01
      Mogę polecić Wam świetną tarocistkę- Sarę, szybkie terminy, bardzo szczegółowo i merytorycznie odpisuje na pytania i trafia w punkt, nic nie mówiłam i czytała z mnie jak z książki, email do niej - kobietamag@interia.pl polecam ;)
    • martynaklodzik12a Re: alyssa382@wp.pl 08.05.22, 20:12
      Polecam bardzo rzetelną wróżkę online Sarę,bardzo wysoka sprawdzalność,bardzo miła, pisze rzeczowo i merytorycznie,szybko odpisuje i naprawdę umie pomóc, email do niej - kobietamag@interia.pl gorąco polecam ;)
    • klaustynkavij1 Re: alyssa382@wp.pl 12.05.22, 20:33
      polecam świetną tarocistkę online Sarę, ostatnio mi wróżyła, nie zadając żadnych pytań, bardzo wiele powiedziała na mój temat ,jestem pod wrażeniem jej zdolności, kontakt szybki i łatwy, można się szybko umówić online,email do niej - kobietamag@interia.pl
    • maritkajunka20 Re: alyssa382@wp.pl 12.06.22, 15:55
      Mogę polecić wspaniała wróżkę Sarę- wróżby idealnie sprawdzają się,poza tym jest bardzo rzeczowa,konkretna, empatyczna, osobiście jestem pod wielkim wrażeniem jej umiejętności , tel do niej - 784 676 783 gorąco polecam
    • grzywacz2 Re: alyssa382@wp.pl 27.07.22, 15:22
      Alyssa może tak, ale z tego co koleżanka mówiła to Donda jest lepsza! A najlepsza moją opinią jest Sara.
    • fikamika53 Re: alyssa382@wp.pl 31.07.22, 00:13
      1000% wrozka.aldona@wp.pl ta pani robiła mi spętanie i wróżby, jedyna u której mi się sprawdziło a rytuał zadziałał. Po wszystkim dostałam zdjęcia
    • natalkakapka Re: alyssa382@wp.pl 11.08.22, 00:02
      Polecicie
    • kalotylka12 Re: alyssa382@wp.pl 31.08.22, 21:49
      podobnie jak inni od kilku lat korzystam z usług wróżki Sary - nie owija w bawełnę , jej wróżby są precyzyjne, nieraz przestrzegła mnie przed wieloma zdarzeniami,dzięki czemu udało mi się uniknąć nieprzyjemności,jej wróżby są szybkie,konkretne a przede wszystkim trafne i szczegółowe, decyzje oczywiście podejmuję samodzielnie natomiast w wielu problemach życiowych mi pomogła, email do niej -kobietamag@interia.pl , polecam ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka