Dodaj do ulubionych

Slonce + Ksiezyc + Gwiazda

22.04.17, 11:24
Postawilam karty mojej najlepszej kolezance na okres do konca czerwca. Pytanie bylo co sie u niej wydarzy? Glownie myslalam o jej uczuciach bo sa mocno poturbowane. I wyszlo mi jak w tytule Slonce Ksiezyc Gwiazda.
Dawno mi nie wypadly same AW.
Powialo pozytywnie.
Oprocz tego Ksiezyca, ktory stoi w sprzecznosci ze Sloncem. Ale ze kolejny niebianski znak Gwiazda stoi obok jestem przekonana, ze cos sie milego zdarzy. Cos milego i znaczacego.
Obserwuj wątek
          • rrozsypana80 Re: Slonce + Ksiezyc + Gwiazda 22.04.17, 21:25
            Kurcze a mi sie wydawalo w tym wszystkim, ze ta Gwiazda najmocniejsza jest. W sensie po uludzie Ksiezyca ta Gwiazda zapewni ta pewnosc. Nadzieja, ktora stanie sie pewnoscia. Cos w tym stylu.
            Ale patrz Doni same karty z nieba. Samo to juz jest takie jakies dziwne.
                • donbas Re: Slonce + Ksiezyc + Gwiazda 23.04.17, 20:51
                  Tak sobie myślę że Gwiazda jako karta ochronna daje tu możliwość ochrony przed popełnieniem " błędu" księżycowego. Poza tym rozsypko zadałaś zbyt ogólne pytanie. No bo np.w sytuacji kiedy ta kobietka będzie wyznawać zasadę " siedź w kącie a znajdą cię" to i najlepsze karty nie pomogą. Może ona tak właśnie siedzi i rozmýśla, snuje wizje itd. No to i wyszedł Księżyc i Gwiazda. Sądzę że na te uczucia powinnaś zadać konkretne zamknięte pytanie. Coś w stylu: jaki będzie rezultat do końca czerwca 2017r ( bo przecież nie do 2020) w sferze uczuć jeśli.....
                  • rrozsypana80 Re: Slonce + Ksiezyc + Gwiazda 23.04.17, 22:08
                    No wlasnie tylko problem jest w tym, ze w zasadzie nie ma tu jesli... pytanie bylo ogolne bo chodzilo o to czy w zasadzie cos sie zdarzy. Cos w sensie czegos nowego bo stare to wiesz nie ma juz co pytac. To jest takie zawieszenie w tym momencie u niej. Stad pytanie ogolne. Tyle, ze ogolnie to ja sobie moge... wiesz konkretow nie wyczytam z tego raczej.
                    • clara.asunta Re: Slonce + Ksiezyc + Gwiazda 24.04.17, 08:44
                      Księżyc oznacza cykliczność, Słońce to przyjemnie spędzone chwile, a także bezpieczeństwo, a Gwiazda to zadowolenie. W mojej ocenie nic się nie zmieni w życiu uczuciowym. Jak było tak jest. Nie będzie żadnych zawirowań, nowego związku czy też innych negatywnych emocji. Mogą być chwile zwątpienia o czym mówi Księżyc ale to będą chwile. Ogólnie nic się nie zmieni. Przynajmniej ja tak to bym widziła.
                      • rrozsypana80 Re: Slonce + Ksiezyc + Gwiazda 24.04.17, 09:15
                        Czesc Clara. Fajna interpretacja. Pokrywajaca sie nieco ze zdaniem Doni (i Loli chyba rowniez, choc wypowiedz Loli jest mocno ogolnikowa) ale uchwycona z nieco innej strony.
                        Ah Doni wiesz myslalam nad ta woda przelewana z pustego w prozne i na mojej karcie ta woda jest wylewana do rzeki. To przelewanie to bardziej Umiarkowanie bedzie. Tutaj to chyba bardziej wylanie z siebie (zali, emocji czy cokolwiek co tam jest) jakby oddanie do zrodla.
                        • donbas Re: Slonce + Ksiezyc + Gwiazda 24.04.17, 15:00
                          Ja Gwiazdę ogólnie traktuję pozytywnie. Ale moja pani gwiazda wylewa z dzbanów jakby tęczę ktora w trakcie zamienia się w wodę tyle że strumień łączy się właśnie w gwieździe. Czyli jakby w kosmosie jednak. A gwiazda rozbłyska. Tak jakby ta woda tworzyła ten rozbłysk. Czyli że nie ma tutaj jakiejś konkretnej materializacji. Wszystko więc zależy od rozkładu. Jeśli byłyby obok jakieś " materialne" karty to prawdopodobnie moja interpretacja byłaby inna.
      • rrozsypana80 Re: Slonce + Ksiezyc + Gwiazda 24.04.17, 14:59
        W sumie to pomyslalam jeszcze, ze ta Gwiazda to czekanie takie czekanie pelne nadziei, ze moze jakos to sie ulozy.
        Z sumowania XVII+XVIII+ XIX = 54 = 5+4=9 (Pustelnik czyli samotnosc) lub 54-22= 32-22=10 (KF czyli raz na wozie raz pod wozem)

• clara.asunta Re: Slonce + Ksiezyc + Gwiazda 24.04.17, 18:17
        Mimo wszystko pozytywny obraz kart.
        A gdyby tak spojrzeć na ich negatywny aspekt to Słońce to rozczarowanie, niespełnione nadzieje, opóźnienia w ich realizacji. 19 w numerologii dotyczy osób które nie mają pokory i muszą liczyć siè z opóźnieniami i niezrozumieniem. Dlatego ja przy karcie Księżyc, postrzegam Słońce w negatywnym aspekcie jako niespełnione nadzieje.
    • rrozsypana80 Re: Slonce + Ksiezyc + Gwiazda 24.04.17, 23:25
      Wracajac do tego ukladu wiecie co? Czytalam Wasze wpisy i wydalo mi sie, ze w sumie to do osoby, ktorej ten rozklad postawilam ma sie on jak piesc do nosa. Ona aktualnie raczej nie ma wiekszych nadziei. Patrzy bardzo realistycznie na swiat. Az za bardzo. Moze jakas tam nadzieja mala sie tli ale jest gaszona przez sile umyslu. To ja zwykle mam pelno nadziei i mnostwo przeczuc (intuicji) na bazie, ktorych opieram swoj swiatopoglad. Upieram sie przy tym a ona mnie na ziemie sprowadza. Czesto gesto. Jednym slowem potrafi uciac moje wizje, ktore sa tak odrealnione, ze az glowa boli (a ja tam swoje bo sa na tym swiecie rzeczy, ktore sie filozofom nie snily, nie szkielko medrca i oko). Dlatego sobie pomyslalam, ze karty jednak koniecznie musza isc do oczyszczenia bo pokazaly moj stan a nie jej. Ot I tyle
      • tabularasa22 Re: Slonce + Ksiezyc + Gwiazda 28.04.17, 15:40
        no ja nie wiem czy nijak. Często nasza postawa wobec kogoś, to co prezentujemy na zewnątrz ma sie jak wół do karety do tego co w istocie przeżywamy, choćby nie wiem jak sie człowiek zapierał. Pomimo tego całego "realistycznego podejścia" musi się tlić ta iskierka nadziei , wyobrażeń, pragnień z powodu których spytała kart.
        Można to rozpatrywać sekwencyjnie - bo i często zmieniamy się w czasie. Od podejścia racjonalnego, do humoru iście księżycowego. Ostatecznie też jestem zdania , że do końca czerwca marne widoki. O ile Gwiazda to karta pozytywna, ochronna, to odczuwam ją jako odległą opiekę duchową - tak jakby trochę się pogodziła ze swoją sytuacją po zwątpieniu, zaufała przeznaczeniu i przestała się przejmować. Gwiazda ściśle mi się kojarzy z tym czym jest - Gwiazdką z nieba smile spokojną ciszą, odległym marzeniem. Myślę, że do końca czerwca to owszem - zyska równowagę wewnętrzną. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka