Dodaj do ulubionych

02.02.2020

29.01.20, 09:28
Co powiecie na te datę? Lustrzane odbicie cyfr... Raz na 1000 lat... Jakieś przemyślenia?

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: 02.02.2020 29.01.20, 09:59
      Ósemka i urodziny miesiąca.. . wiesz,zaprawdę,ta Millenijna wróżba daje do myślenia. Jakby multi - Yin

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
      • rrozsypana80 Re: 02.02.2020 29.01.20, 10:42
        Urodziny roku też 😁

--
        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
        /T.Edison/

• camaretto Re: 02.02.2020 29.01.20, 10:59
          Dziewczynki, pewien pan -Niemiec dał kiedyś superzagadkę :Cobyło w Berlinie 6 grudnia 1944 roku?
          Odpowiedź: Mikołajki.

--

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
          www.oczary.wordpress.com
          • rrozsypana80 Re: 02.02.2020 29.01.20, 11:03
            Cam szkoda że nie ma tu opcji lubię to bo bym zalajkowala Twój tekst 😁

Ale zobaczcie jeszcze co w tej dacie jest ciekawego tyyyyyle dwójek.... Współpracująca energia co?

--
            /T.Edison/

• camaretto Re: 02.02.2020 30.01.20, 07:10
              Rozzie, ;D dzięki.
              A dwójki - pod 666 to nie podpadapod 6666 też nie
              Jeśli 2 w ogóle z kimś współpracuje i odwrotnie, cośjak Kapłanka,ktora jest bierna,współpracuje, ale posłuszna na maks przepisom zakonu... piszcie,co wam wpadnie, bo ja mam Raczka z Uranikiem, no i...wszędzie 11.
              Jakoś tego nie czuję,to często samotnicy,jak nie mają drugiej osoby, jak mój księżycowy Eks. Łatwo się unoszą,ale ta osobowość, nawet jeśli z jej dominacją walczą,może ich przytłaczać.
              Nie mam coś zdania,natomiast 8 - ...o,ta da ci po kryzysie,ale najpierw wykorzysta. Nawet jak cię lubi.
              Natomiast często mimo pozornej podejrzliwości, tak 2,jak i 8 woda i -nawet -Skorpiony,są okropnie łatwowierne,a to często dlatego,że nie są otwarte na kontakt.
              Nie wiem czy zostawiłam suchą nitkę na znajomych... Chodzi o to, że za panem Ja - 1 podąża 2 - pani Nikt.
              Nie Nikita.

--

www.oczary.wordpress.com
    • rrozsypana80 Re: 02.02.2020 01.02.20, 10:20
      02.02.2020 mężczyźni i kobiety będą mieli niesamowite możliwości spełnienia marzeń.

2 lutego 2020 r. Czeka nas wyjątkowy dzień. To data, której podobna kombinacja liczb może wystąpić raz na tysiąc lat. Numerologowie wyjaśnili magię daty 02.02.2020.

W niedzielę, która przypada 2 lutego 2020 r., Każdy z nas ma szansę polepszyć swoje życie. Numerologowie i ezoterycy uważają, że 02.02.2020 to data, w której kobiety mogą skoncentrować się na swoich pragnieniach, planach i marzeniach.

Jeśli wcześniej byłeś przytłoczony/a lenistwem, obojętnością i apatią, to po 2 lutego 2020 roku wszystko się zmieni. Przez długi czas panowała męska energia, ale teraz wszystko zmieni się na korzyść kobiety. 02.02.2020 kobiety będą rządzić Światem.

02.02.2020: co należy zrobić w tym dniu?

2 lutego 2020 r. Przede wszystkim musisz składać życzenia, marzyć, wizualizować i opisywać szczegóły. Wyobraź sobie, że wszystko, co chcesz, już się spełniło. Zanurz się we śnie, jakbyś już trzymał/a swojego „ptaka szczęścia” w swoich rękach. Wyobraź sobie, jakie masz emocje w sytuacji, w której marzenie się spełniło. Staraj się szczegółowo zastanowić, aby rozważyć, poczuć i dotknąć upragnione szczęście. Szczerze radujcie się ze wszystkiego.

02.02.2020 musisz wybaczyć swoim przestępcom, puścić wszystko, co gryzie twoją duszę, uwolnić głowę od negatywnych myśli. Nie oglądaj, nie słuchaj ani nie czytaj złych wiadomości. Otocz się miłą i jasną atmosferą.

02.02.2020 numerolodzy zalecają porzucenie wszystkich i wszystkiego, co powoduje negatywność i kłopoty. Tego dnia musisz także pożegnać się z ludźmi, którzy czerpią z ciebie energię życiową. Również 2 lutego 2020 r. Jest idealną datą na zerwanie niepokojącego związku i rozpoczęcie życia od nowa.

02.02.2020: czego nie można zrobić.

Ezoterycy ostrzegają, że 02.02.2020 w żadnym wypadku nie można zazdrościć, przeklinać i konkurować. Nie stawiaj się ponad innymi, nie demonstruj swojej wyższości.

--
      /T.Edison/

• camaretto Re: 02.02.2020 01.02.20, 12:10
        Ratunku, czy robiłaś coś w niedzielę?
        Ja mam tylko rozchraniony kompu kompu i jedzenie dla bezdomnych kotóff,akurat na naszą darmochę znalazła się amatorka potrzebujących zwierząt,właśnie lecęjej wynieść żarcie w prezencie-.
        Spojrzycie na to jeszcze nie kupione instrumentalne moje?
        Bo ja nie mam poczucia obiektywności

--

www.oczary.wordpress.com
          • rrozsypana80 Re: 02.02.2020 02.02.20, 20:14
            Ja dziś jak uskrzydlona. Wyzwalam tabuny miłości i przelewam na otoczenie.
            Żadnych złych myśli.
            Pomedytowałam, pomarzyłam, posłałam w wszechświat pozytywne myśli.
            A poza tym jak każda inna niedziela 😊

--
            /T.Edison/

• camaretto Re: 02.02.2020 03.02.20, 01:14
              A ja zajęłam się informą i Neptunicznym klimatem wróżb i ... idę na łowy Kapłańsko - Artemidzkie,z bogiem Apollinem... znów, zOrionem i jego profesjami się jakby uporałam w zagadce poprzedniej.
              ,;D to teraz neptuniczniiie postawiła rozzie karty,kapłańsko więc klasycznie, dwójka i muzycznie.Zawodowo. Wyszedł w końcu z wora, kawałek upiora, lecę na łowy ;D Jak skończę, to pewno opublikuję.

--

www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka