Dodaj do ulubionych

Wampiry energetyczne

01.03.20, 11:03
Jak myślicie czy to zjawisko istnieje? Jakie są objawy ciągniecia energii przez kogoś z zewnątrz?--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Wampiry energetyczne 01.03.20, 14:09
   Takie są, bo wszyscy nimi straszą ;D
   Znany satyryk 20 w, Anatol Potemkowski,pamiętam, że miał taki skecz:
   - Z góry kazano, musi być Komisja do Zwalczania Marsjan.
   - A po co nam taka komisja,skoro nie ma Marsjan?
   - Spokojnie, będzie komisja, znajdą się i Marsjanie....
   Ja osobiście niby to wiem dziś, że nic nie wiem, ale jako bioterapeuta i jescze wcześniej ,przeżyłam całkiem inny "nalot" niż cudzy wpływ mentalny, parę osób,które "łapały za kolanko" (za "wrażliwe miejsca"), myślałam początkowo,że w celach romantycznych,ale nie. Przeżyłam eksplozję strachu,kiedy "guru" (a ci są po okresie początkowej fascynacij najbardziej podejrzani ) "wyciągał" a obiecywał "zabezpieczenie przed wampirami", zdawkowo potraktowane.
   Tak w ogóle,człowiek niedożywiony,asceta ma najmniej energii fizykochemicznej,a wtedy właśnie pono szczyt tej duchowej...Vide legenda w chrześcijaństwie - chory św.Augustyn, uzdrawiający chorego,sam będąc chorym.
   Tak naprawdę,bałam się czasami o energię duchową, kiedy to niby ona nas chroni,kiedy ze mnie przedostawala się potężna,również zdaniem innych,energia, blokująca całkowicie znanego "bioterapeutę" czy całą salę,albo niechcianego kochanka..- chwile grozy o..nic? Bozia dysponuje potężną dawką energii, zdolną uzdrawiać lub niszczyć,jeśli ktoś upierdliwie ją blokuje,bez wątpienia takiem wampirem się staje,negatywne myśli mają niewątpliwie jakiś wpływ,choć nie każdy moim zdaniem,takie możliwości ma,są osoby, które są bardziej rozwinięte w celach np. wojskowego ESP, a na terapię będą musiały się jeszcze parę wcieleń "pooczyszczać", mam wrażenie,że zależy to raczej od tzw. karmy.
   Wiele 60 panów mimo jakichś "energii" z zewnątrz", "wali" ..właśnie negatywem i wampirem - cudotwórcą,mówiąc krótko,odbija im palma i powinni się lepiej odżywiać,dbaćo siebie,zamiastszerzyćpostrach czy pośmiewisko.
   Znam przypadkieosób,które pod wpływem neg. osób,rzeczy i choróbbudziły po okresie podziwu,postrach, także wśródzwierzaków.
   A kota uwielbia tą moją kolorową terapię wahadełkiem, dietą i lampami ,przychodzi i kładzie się właśnie wtedy,z zaufaniem powierzając grzbiecik wahadełku czy lampie podczerwonej,albo poduszeczce z wełny. wtedy cieszę i ja się najbardziej,do Słoneczka wyciągając sama łapki, wiem też dzięki inżynierce i uniwerkom, jakie prawa fizyki tym rządzą...Doenergetyzować się, to ważna sprawa,sama np.energia kształtu nic tu czasami nie zmienia, użyć tą geometrię,to ważniejsze ;D.
   Prawda, Tarocistki?
   Tak, żena "eventy",czasami ważniejsza niż tzw. osłona jest np.nastawienie psychiczne,gdzie ja"lecę " już 13 kg, a kiedyś na siłce przybierałam na wadze.Efekt terapiina..głodzie.Dlaczego, dzisiaj wiem, ale to terapia bio,gdzie ja przez cały dzień jestem "zamknięta" i mentalnie, i przed bólem i ...Wtedy tarczyca zwalcza jakby zły wpływ hormonów.I ciągle "leci"...uzupełniana kolorami i wahadłem,które dodają mi energii.
   Lecę, bo ...chcę ;D
   Ale...
   Na Tarota "grzeją"mi ręce, ja się rozgrzewam,dzieją się rzeczy nieprawdopodobne,nic mnie nie zakłóca, kilenci sami piszą
   Kto chce być chory? Niektórych po prostu muszę odciać,bo uzależnili się od "wieszczki" .
   Tosamo kotek,jaksię boi Krakatau albo Australii, wyje po nocach. Postrach,to samo piesek - wyje w nocy na różne stwory.
   Mamusia jak odchodziła,"poszły" 4 żarówki jedna za drugą.Kotek płacze, jak mam atak bólu czy krwotok,jak teraz.Aż się zdenerwowałam,bo jednego dnia w sumie szcześliwce - drugiego smutne wycie,kumple w Australii nie mają ucieczki więcej. To samo kocurki, np.po kastracji, albo otruciu kumpli...
   Dziś przyszły rano wszystkie zwierzaki,niby na śniadanko, ale tak naprawdę ciekawe,czy mi nic nie jest,ciepło pogruchać.Mam do teraz poczucie bezpieczeństwa...swietnie samopoczucie,oprócz ok. 15 stC.

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
  • tabularasa22 Re: Wampiry energetyczne 05.03.20, 18:07
   Ja też jestem zdania że istnieją. Kiedyś uważałam że to bardzo negatywni ludzie. Rzadko bo rzadko, ale czasem doświadczałam wyjątkowej antypatii, osłabienia, zagubienia przy kimś. Miałam poczucie bycia źródłem sił dla kogoś pod czas gdy ja byłam chronicznie zmęczona. Ostatnio jednak mam taką refleksję, że to zjawisko dużo częstsze, tyle że w mniejszej skali. W jakimś zakresie każda para energii prowokuje przepływ. Czasem jest równoważny , a czasem jednostronny. Mam takie doświadczenie właśnie z panem I. że jestem niesłychanie doładowana po spotkaniach, silna, aż ze mnie promieniuje, on natomiast często wspomina że jest zmęczony, że wysysam z niego energię ( niby w żartach) . Nomen omen. I doszłam do wniosku że to ja jestem w tej parze "wampirem". Nie panuję nad tym , dzieje się samo, bez moich złych intencji. Po prostu tak się ułożyły bieguny że płynie do mnie.
   • camaretto Re: Wampiry energetyczne 06.03.20, 00:58
    ;D A sąludzie,niewątpliwienie tylko oni obdarzeni "jasnowidzeniem" ,gdzie inni też potwierdzają że" energia " istnieje.
    Niby w towarzystwie nie chciałam pisać, bo ludzie znają ten przypadek, samii go "widzieli" i przeżyli, ale byśmy tu mieli kości niezgody zamiast tolerancji, oni robią co inszego , no i nie zawsze dobrze, między innymi, ściągają do siebie te wszystkie" energetyczne wampiry" .
    Aura bowiem jest widocznai tak,jeden ma ją czarną nie dlatego ż niecnie widzi,ale że mistrzem bioterpii być nie może, wszystko opisuje "fizola" i nieźle "upapran" świadomość wprzestępstwie, tomoże grupy ezo todla nie go rozwój mentalnyogromne, fizyczność za to rozwija /nął ...ładnie.
    Ale taknaprawdę, jeśli ktoś rozwija zycie duchowe, siłęKundalini,to i wyzwaniainne, i inaczej na eletrozdjęciu jest to widoczne, te czakramy też są wtedy, kółka energii - zielonej , KoronaNadis, duchowa Energia Kosmiczna,władze paranormal -fiolet... jak u mnie ,kiedyś takie zdjęcie i dyplomy robiłam, i wisiało mi zdanie innych,wiedziałam co robię, uprawiam szamaństwo lat 25 i nie odchodzę od ścieżki za bardzo choć przecież muszę się i doenergetyzować sama no i leczyć. I pewno stąd taki wpis: p
    Nie dałam sięnatomiastzniszczyć, z pełnąświadomościąswegoczynu.Za mnąinstynktownie stanęli inni,i grupowo wygraliśmy, rozeszły się nasześcieżki, jak piszę, byli tamjednak i dobrzy jasnowidze, i np. widzieli jak ode mnie do "pacjentów" przepływa energia. To samo odczuwali także "pacjenci".
    Inni "terapeuci" wyrzuceni zostali, oni mieli energii mniej, a reklamowali się ... Od Góry przepływała jednak "cudza Wola". Tak że nie wyrokuję,jeden jest"zablokowany", bona tym etapie Ducha nie jestzbyt uduchowiony,inny chory,jeszcze inny ma "zakłócenia w polu aury". Często to właśnie próbujemy zmierzyć wahadłem, moja mama była też Mistrzowską liczbą i często w tym towarzystwie niby to "ezo" to ona dawała mi energię,mimo cięęężkiej choroby - raka karmy i coś jeszcze, zresztą ... była niezłym astrologiem. Ale innym razem ja -gdzie na zdjęciu był razpalecna obiektywieale innym razemwświetle kołomnnie dużaczerwona"orba"przez nas widziane jako "czerwona aura" -nie chciałam ich do środka wpuścić i" brać energii" , miałam poczucie że jest negatywna,że "wysysa". Wywołując zdjęcie takiebyły"ustawienia", zresztą - obojętne, co fotograf czasami nie próbuje, jedno z moich zdjęć robi karierę, bo ma taki klasyczny układspolaryzowanych promieni, żeklasyczny "pan Bóg" zagląda... Na DimkaRodykawszyscy sięnapatrzyli na kulę i na Internecie było,zresztą.. stamtąd to mam. Ledwo po tym zaczęłam zabawny temat Teletubisie - no i zkreacjonistów polskichzostały resztki, wygrały wpisy o Walcie Disneyu, i amerykańskich protestantach- scholarysto- purytanach.
    Co dalej na blogu było po bitwie niby czytali wszyscy,bitwy się toczą - a to Szydło wyszedł z worka,a to Unia niezupelnie ta sama,zObamąi Tuskiem z idenyycznym wykręceniem twarzy..;D ale ... co energią i fotą,jak świętą formacją chmur?Otó,przeanalizowałam fotki z Internetu,na stronie scholaryści oczywiście...jużbyli i swoje zakreślili,"złe duchy" w cieniach i tam zobaczyli. Potwierdzenie - choć nie publikowałam, przechowuję.
    Jeszcze jeden zabawny motyw, który opublikowałam -jest wpis za czasów Hani Gronkowiec radnego,który byl świadkiem,jak wyciągnięto od miasta ponad 2000 zł za... odpromiennikdo skryżowaniaulicna Bemowie.Działy się bowiem tam różne wpadki - wypadki, no i sprytny gościu nie dał za wygraną. Hania -kwatoliczka, zapłaciła, nie bardzo wiedząc może że przeważnie "negatywna" energia gromadzi się na skrzyżowaniu ... żył wodnych, a nie ulic.Uwielbiają ją za to pokrzywy i ..koty, inaczej niż ludzie spolaryzowane.
    Doświadczony radiesteta byłby te bajki wyrzucił, zresztą w radiestezji jedni idą z różdżką i znajdują cieki na wsi,jak mój ś.p dziadek, osoba wykształcona,ale zżyta z wsią i środowiskiem "do bólu" .Jedni znajdują na trawie dom i przetrwanie, ale inni rozmnażają się, inną metodą przedłużając gatunek.Cała ekologia. Dlaczego w skład naszych wyobrażeń o ludziach nie miałby wejść...pasożyt? Są tacy,tzw.energia jeśli jest, to najprawdopodobniej ma tzw. dualizm, czyli ..."manę", "pranę" można ściągnąć do siebie,"wyciągnąć". Nawet za to diagnoza radiologiczna potwierdza się z bioterapeutyczną,jeśli mamy do czynieniaz tym co "ściemą" nie jest, to obiektywizm nas łączy. Wiara w iluzję - dzieli.
    PS.Oglądałam właśnie wrzawę,jaką szerzą na"zwykłej" grypie, którateraz zyskała najnowszą nazwę. Pono firmy dzierżą PiSerzy ;D

    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

    Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    www.oczary.wordpress.com
    • camaretto Re: Wampiry energetyczne 09.03.20, 13:24
     Słuchajcie, może wybory zawieszą?Korona to nie takie niepoważne,a wszyscy liczą na kryzysowe rządy....bioprądy?
     Co wy na to, bo ja się usuwam,nawet z kartami, muszę do Rossmana, wykupilii ponoć pół stolic europejskich i zawiesili jakieś mistrzostwa.
     A mnie zacznie za chwilę wody i papieru brakować, jeśli wszyscy przeczytają jak należy się zachowywać....
     Internet też się zwiesił nad ranem, okrrutne to szoł baj night, ja się ubezpieczam, rzecz jasna,czym innym, ale ludzie naprawdęnie mająpomyślunku, bakterie rozniesiono wodociągiem,to ten sam gronkowiec, a organizm zaatakowało przez ich sabotowanie filtrow parę zarazków. Zresztą, odporność siada i tak po pewnym czasie brudów, jest kosmos tu w mieście.
     Koszmar, jak się patrzy na biedne babcie i ten ich sprzęt laserowy do hipnozy niedawno sąsiada chcieli wywalić,w ambasadzie uczyli żeby gryźć i drapać w takich wypadkach, na bioterapiite, nie mają prawa, rośnie poczucie coś się ulatnia, co powoduje grypowe objawy bólu mięśni( drapania to mnie kot uczył, na starym blogu była historia).Macie jakieś karty?
     U mnie 4 Pent/- , nie dać kasy na takie numery, ale artykuły mówią inaczej.
     Tak w ogóle,ci którzy wiedzą, jaka jestprawda,chyba się nieźle bawią w czasie tego "Stanforda"?
     Diagnoza
     Anioł, Głupiec 4 Kielichów. Mamy szczyt szczytów
     Ja mówię,też już tracę powoli poczucie rzeczywistości.

     Cam

     --
     To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

     Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
     www.oczary.wordpress.com
     • tabularasa22 Re: Wampiry energetyczne 09.03.20, 19:04
      Trudno przewidzieć, sytuacja bez precedensu. Takie tony papieru to siedlisko bakterii i wirusów fakt. A inaczej to nie wiem jak. U mnie groźnie - 10 Mieczy , może nie dojść do wyborów. raczej będą woleli przeciągnąć niż zostać oskarżeni na narażenie ludzi na wirusa. Jeśli będą iść w zaparte to mogą przegrać nie tylko teraz ale i na zawsze i nigdy nie wrócić już do władzy.
      • camaretto Re: Wampiry energetyczne 09.03.20, 22:53
       wink Już nie powiem, moje"znajomki" i znajomki znajomków na Schetynę nie głosują,a społeczność w Wawie stała się pod naszym wpływem "prawem siły ;D" nieco proekologiczna, więc jeśli się ma Dudziarza, Kwaczyńskich i Mierzejęa jakiś koniec kłębka, klikę Schetyny psi włazi i Szydłoktóre jeszcze chcieli pogonić i tyche sceny alergicznych na tuksy to nie wiadomo,mogą polecieć zgniłe jaja, cegłówki i molestowy...zamiast... Z wisusami nie ma żartów, ja nie wiem, mam na razie jakąś koncepcję ale w obliczu twoich kart daję racyję Tab.
       Australia spalona dookoła linii brzegowej, Mierzeja w niebepieczeństwie,tak jak kiedyś miał piosenkę Adopto... Brrr....Już nawet ja z pozycji wróżki boję się wróżyć, chciałabym zatopić się jak dawniej w matematyczne i astronomiczne podstawy bytu, pomarzyć o superfacetach i emeryturze, mieć poczucie kontroli operując własną firmą i osobą... tym czasem, byłam zmuszona się dostosowywać kroczek za kroczkiem, wymuszać jak w opowiadanku "Kot w składzie porcelany" i podobnych (na blogu) na mrrr... rzeczywistości jakiś kierunek, ale nie jestem samurajem, który zakreśla kijkiem na rzece miejsce, gdzie zgubił miecz jak w japońskiej bajce zen, medytacje typu "ukryj swe światło" to wojna z głupcami. Oni jak mówisz,przejmująco to zabrzmiało, chyba wolą też walkę zniebezpiecznym wirusem, bo tym razem wągliki mogą dojść szczytów,nie?

       --
       To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

       Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
       www.oczary.wordpress.com
       • camaretto Re: Wampiry energetyczne 10.03.20, 11:04
        No i patrzcie, Włochy się izolują,dokładnie (nawet nie czytając)sprawdzają się karty - wyszedł mi Eremita. W końcu "bity wiezie niebitego" jak w ruskiej bajce,gdzie lis pojechał na współczującym ale i osłabionym wilku.
        A ostatni odjazd karciany stawiałam chyba na rodzinkę ale już nieważne, ten Głupiec pasuje i tak do wszystkiego.Tak też o nim mówią...
        Ta 9 zresztą,to byłataka trochę"moja" 9 , izolacja, racja też taka demon- stratywna, w Polsce nikt nie działa przesadnie, wszyscy pracują,nikt tej paniki nie czytadokładnie, bo nie ma kiedy, prychodzi sięo7 wychodzi o 5, 8 godzin na sen, dojazd rowerem tańszy,ale pozbawiony zludzeń.
        Co to się w życiu nie robiło, żeby móc mieć normalny dom...
        Obawiam się,że ci z Europy naprawdę mają "lepiej",mimo że "życiowi".
        Na szczęście Boska Matka stworzyła polarnym powietrzem w naszej strefie klimatycznej 0'C, wirusy padły, Słońce zapanowało, a z nim też lepsza świadomość społeczna. Dlatego moje opowiadanieo reinkarnacji we Francji i niznanych prądach oceanu chyba "must be". Tu - to normalka, ale w czasach dżumy...?Nostradamusa?A ja to "pamiętam" do złudzeniaz realem. RPG ukochałam nad miarę wszelką, od początku istnienia, więc wiem na pewno.
        Oczywiście,nie poleciałam wczoraj "na sklepy", znowu,jakby ktoś mnie "za ramię" trzymał, kotek już nie miał siły ,ale Bóstwa miały. W końcu, nikt nie powie nam , że tylko żartował, to piosenka Kazika .
        Poszłam po starych śladach, tych najwłaściwszych, od lat.Choć może i parę zł. droższych.
        ;D. Eeee, zaoszczędzę na czym innym.
        Cam


        --
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

        Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        www.oczary.wordpress.com
         • camaretto Re: Wampiry energetyczne 13.03.20, 09:31
          Ja olewam, chyba się uodporniłam na crown(d)veere. To ten "Epidreamic", niechcący się...sprawdził.
          Ja nie mam nawet śladu objawów, chyba że... pochodzące z kierunku Trampek. Albo sugestywnie jakoś .Coś chyba to prędzej...."wojna.psychologiczna". Nawet miałam tam paru znajomków,ale dawno,i są już 70 latki chyba.
          Może też nie mogę uwierzyć uparcie i skrycie, że takie namierzające g... skierowane w głowę może dać inny obraz, niż głow,y albo hipnotrainingu. Razem jednak z Lex Ardanowskim, gdzie obecność "służb" mogłaby uspokajac tłum ludzi, a strzały w pobliżu nie dziwić. Przypomina mi to starą dobrą patyzantkę w dziecinnie prostym scenariuszu typu Katyń,gdzie projektowany przestrach,zniknięcia"namierzanie"i wywiezienia na "polityczny" czy do obozów początkowo "miało " niogo nie dziwić.
          Kwatyń, ja bym ich "wyrzuciła", to by dało natymiastowo dobry obraz walki epidemią ,bzdury by jak w Vietkongo, dały przeciwny efekt, a tymczaswem pono firmy kwaczyńskie mają pono "testy", a za 17 tys. ludzi "zakażają".
          Karty sąjednak "pewniejsze siebie", polecają mi... bizzness z gitarą albo muzyką.

          Sprzeciw, państwo "wuadza" , to mi powoli na pucz wygląda albo gorzej.
          Na vlogu u mnie - żarcik z chorym na głowę Trampkiem.
          Już zresztą (chyba)Busz sprzedawał info o kryzysie i podwójnym gabinecie u nich do prasy w latach 80.Tyle, że to wtedy wyglądało ...śmiesznie.
          Nie ma przpadkiem świątecznego kryzysu?
          U Rossmana zawsze taaka czystka była z powodu promo, to zdjęcie z netu takie właśnie jest. W Wawie zero prowokacji,nikt nierobi czadu, jak się nikt nie zgłosi,zresztą u nas nie marównież manii NFZ,ludzie ich nie lubią,a bezrobotni nei meldują,to nie mająszansy "wyrywać" z tłumu ani "namierzać". Anie ejlektronicznie, ani w głowę.
          Natomiast na panikarstwo i hipochondrie mówię NIE.
          Wisła śmierdzi ,tym razem ... sabotażowym g... em, raz chlor jest, a raz go nie ma. Paniki jednak tenie,bo chlorowana wodabyła już za czasów PRLu.
          "Żółtków" też już nie ma ,wyjechali po niezauważonej jakby "akcji" w maseczkach chirurgicznych, gdzie jakiś Amerykanin, chyba"naczelny lekarz" zauważył kupowanie ich przez... rządzących..
          Lolu,będziesz miała ty te swoje egzaminy?Bo coś pisałaś gdzieś, że ty szkołę wyższą kończysz..?

          --
          To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

          Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
          www.oczary.wordpress.com
          • camaretto Re: Wampiry energetyczne 13.03.20, 17:24
           PS.Jednak psychoza tłumu. Zamknięte niektóre instytucjew wielkich miastach, szkoły do środy w Wawie,wszystko przesunięte na automatykę.
           Mieliście rację, jak zwykle uratowała mnie Rokitka, która domiauczała się uwagi i "wysłała" mnie do opustoszałego już nieźle z towarów sklepu.
           Może do świąt mi starczy, każdy ma własną karmę i intuicje,a u nas zamknęli już z dużym rabatem trzecią placówkę. I poczucie,ą powinnam wszystko jednak "zapakować" .
           Aż dziw, ale duży sprzęt kupiłam już w zeszłym roku.
           Marzę o tej gitarze, cholerka... ale kasy i planów brak za to są zapasy, widocznie były potrzebniejsze.
           Człowiek ma czasami poczucie ,że ktoś prowadzi go za rękę...któż wie,kto?
           Tak , że przepraszam, jednak trzeba się skonfrontować.
           Podobnie klawikordy, ten Roland ;D, jest prawdziwy,ale mam to wooden keys z Granda.Chyba tak się ta firma nazywała.
           I tak była droga i ciężka, zresztą,niepotrzebne się stało e- piano, a ukochany synth ma "nowe wcielenie", lekkie i bliźniacza technika z tym z lat 90.
           No i - działa!!!

           --
           To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

           Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
           www.oczary.wordpress.com
  • camaretto Re: Wampiry energetyczne 15.03.20, 07:35
   Nam się udało otrzymać jakieś lepsiejsze dane na temat psy - chodzy tłumu , no i niby to epidemii. Było śmiesznie, bo tragiczne maseczki chiirurgicne zakładały jużnie tylko starsze panie, dominowało kupno artykułów objętych promo, discountery wyprzedane majądzisiaj puste półki, na wsi nie mają nic kompletnie,a ja wiedziona kocim głośnym miauczeniem nie tylko na cieczkę, będziemy strerylkę alkoholową i antybiotykowo - śmietankową popierać, kiia już mi sugerujeod rananoskiem.
   Pierwsza ofiarą moją padła "Żaba", i mniejsze sklepy, tam jeszcze jak zresztą możecie przeczytać,nicsię nie działo , ludzie wykupywali sąsiedni discounter do zera. Na końcu w normie, dotarliśmy, już zgodnie z kupiecką logiką, do Rossmana i wędlinek, oprócz tężjącego gradu, obawialiśmy się tylko , że nam kasy na tą masową panikę nie starczy ;D
   Gorzej ,że trampek będzie też musiał sklepy zamknąć...
   Panikarstwomu bokiem wyjdzie, jak również grabieżcze militarnie sprzeczne z zasadami zakusy rządów. Idziemy leczyć się mrożonkami, piszcie co u was!!!

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
    • camaretto Re: Wampiry energetyczne 20.03.20, 17:09
     Nie, mam piekarnik i 100 l chłodziarkę, wszystko zamrażam. Właśnie trafiły tam lody,ziemniaki, pasztet i talerzyk z krokietami. ;D Bułeczki też.
     Caluski, karty trafione, tylko stracą na tym firmy najwięcej, i na tych skracaniach godzin, i na redukcji pociągów. Rozzie wie najwięcej,bo ona dzieci ma w szkole.
     Wiecie co,sztywność członków rytmiczna i kręgosłupa mnie właściwie przekonała, bo to nie stan na całydzień, ale próbowałm chronić się mentalnie i wymyśliłam mnówstwo absurdów i myślokształtów pozornych,i "kupił" wszystko,aż do zadławienia, emocjonal psychol jakiś,stalker czy co ? Wampir, bo nie znam kolesia. Może do danych i bioterapii chciał, albo na forumach w karty zagląda?
     I ostrzezenie od kart, że oszustwa mogą być finansowe,może przez tą kwarantannę,bo chciał jakiś debil mi spowolnić przeglądarkę,zrobił przy moim antyszpiegu shutdown, ale sięwystraszyłammimo blokad ifirewalla, do dziś mam jakiś paraliż duchowo- internetowy, oczy mnie też bolą, nie mogę jak artysta pracować, chyba się wysłużę aparaturą wspomagającą, bo zamiast w normie to ja jak na na kiju, 1/3 czasu napięta,nic nie widzę, wzrok we łzach, pół twarzy paraliżująca mgła, nogi już bez czucia. To nienormalne, stąd o wampiry mi się rozlega,bo tak głęboko,to pępek tylko tzw. I codziennie od początku, jużo 10 - 11 się zaczyna, później się pogarsza, muszę odpocząć i się położyć zamiast pracy, o 3-4 -5 nad ranem, kiedy wszyscy śpią, puszcza poczucie powykręcanych mięśni, zwłaszcza po lekach,no więc biorę. I znów od początku.
     Widziałyście coś takiego?
     Siedzę,już któreś kilo chudnę,ale zamykamy energię z kotem i "płyniemy" bez bólu, bo neutralizujemy, zamykając energię.
     Za to praca nawet i radosna, bo przecież na pianinie to każdy by chciał, to samo na innych , nawet z kompu kompu na dyskietkę możesz zapisać.
     Jak dorwę gnoja, to nabiję na pal, też bezboleśnie, jakem terapeutka.Jeszcze takiego świ..a nie przeżyłam, chociaż wiele w życiu widziałam.

     --
     To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

     Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
     www.oczary.wordpress.com
     • camaretto Re: Wampiry energetyczne 20.03.20, 17:14
      PS.Zagadka, znów ciekawa, pieska wspominam, to mi lepiej na duszy się robi. Rozwalajcie - jakie to było niebezpieczęństwo, pies tym razem miał szósty zmysł i ja też.

      --
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

      Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka