Dodaj do ulubionych

Zabawa IQ -20

02.06.20, 10:59
...Czekając na Rozzie - Costeau...

Hej, jestem świeżo po artykule wzgl.testów na wirusa CoVid19 ,przy czym naukowcy opisali dla bezpieczeństwa sejmowego i nie tylko(PiS chciał ich bezprawnie rozwiązać - bezprawnie, bo stowarzyszanie się i partiowanie jest jeszcze cholera w tym kraju dozwolone, a trzeba by ...rozwiązać PiS, który też jest jedynie towarzystwem ze stanu upartyjnienia, wcześniej bowiem partie były zatwierdzane przy mniejszej grupie osób. No i nie mogą być zakazane.) . Za to testy typu "zwidy" wykazali -metoda testowa nadwrażliwości i pulowania niesie za sobą dość dużą trafność nawet przy dużej liczbie testowanych, tak że dogrupy 200 piserów można było by trafić.
Ja spotkałam się za to testami na robalki, sggw labor skuteczny miał być, gdzie na robalki nie wykazało wsystko mimocyst i robalków nic, wsza włożona żywa a później zmarła do probówki też nic. Dobrze że udało mi się wcześniej czypóźniej rozpoznać zagrożenie,no i mój weterynarz i lekarze byli rozsądni, bo testami to mnie z odczynnikami w nadmiernych ilościach po prostu ... "widać" dla aparatu nie było.
Aura 2000 za to wykazała dobrą czułość, opowiadałam na bloksie o rysunkach, są porównywalne ze zdjęciem pola elektromagnetycznego
Zabawa z kolei - no,poważna medytacyjna miała wykazać niby... rzecz zabawną,choć było mi na początku nieco słabo.
IQ-test ;D
Zwłaszcza że testy IQ osób uwzględniające 200 pytań albo tzw. narodowe i nie tylko uwzględniają tylko IQ testującego ale np. zapłatę za smsa 20zł.

IQ moje -odpowiedź:
QKielichów.
Wyszła typowa dla mnie karta, jako ten znak zodiaku i wręcz typ horoskopowy (nadmiar wręcz trygonu wody,zresztą widać po wpisach), często wychodzi jako jako tzw. Sg u mnie we wróżbach. Nie tylko więc wygląd albo i wiek,który notabene,też się ... no, zgadza. Zresztą,wiek i wygląd mająznaczenie,ale głónieprzy szczególnych pytaniach o to w kartach. Tak np. QBuł obecna uwzględnia przedsiębiorczą panią malowaną na interesująco, dla mnie, pewną ideę...OK,jedźmy dalej,test wyszedł poprawnie.

Test 2 dla mnie...IQ ;D niby moje... ale jako "blondie".(??? Jak ja to chciałam "załatwić"???)
0. Głupiec.
Karty przepięknie oddały charakterystykę blondynki niby z kawałów, ale ja..to przecież osoba rozwijająca się duchowo, Głupiec jako wieczny Tarotowy wędrowiec doskonale trafia w sedno.
Reszty testów zapomniałam. Grzechów... też na ogół zapominam, ale "w kościołach dumnych", nie przy wróżbach.
Tych na Alzheimera z polecenia Adopta nie robiłam,przypominałoby to immunosupresję autosugestywną albo wręcz autohipnotyczną, której ...robić sobie nie należy, też znam takich i - niestety - wyniki.Osoba z kolei - intuicyjna, warunki mogąca stworzyć sobie sama - jak moja matka,zresztą astrolog,gdzie i tarotowo i astrologicznie tzw. wróżby się b.często zgadzały - przeżyła z rakiem"na głowie" 20 lat,i została określona przez środowisko lekarskie jako...przypadek wyleczony

Polecam Tarota.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka