Dodaj do ulubionych

Walczące media

11.02.21, 11:09
Czyżby coś się zmienilo w naszym świecie cieni? I tak mieliśmy precież światłocienie a tu-zamknięte blogi, od czasu sukcesów np. platformy onet. pli matkikurki i komentarzy, niesamowitych wprost sugestii i prowo w dziedzinie polityki, sucesów w analizie danych,zwłaszcza np. tarczy antyrakietowej(wiem bo sama byłam tam b.aktywna) przyszła kolej na zamknięcie 3 platform blogerskich i wymówienie nam blogerom praktycznie wszystkich miejsc w Polsce mim0o ogromnego sukcesu z kolei w ściągnięciu do nas zainteresowania popularnych osób, i tzw. żurnalistyki blogerskiej na wysokim poziomie.
Od pewnego czasu zaczął więc się brakout na inne platformy, bo blogerzy zdecydowali się w obliczu wzrastającej nieprawdy mimo sukcesu komentarzy na kontynuację blogów,choć już nie tak dobrze działających... z wyłączeniem też prowo oczywistych i treści nie pozostawiających po sobie nicego prócz wypróbowanego chamstwa w dzialaniu zjawiskowych pro"rządzących" spraw. mowa o np.demonstracji siły wobec posłanek organizujących demonstrację osób kalekich(3 lata zakazu wchodzenia do Sejmu, do końca kadencji kobiety "wyrzucone" z parlamentu, miejsca dla rzekomo uczciwej polityki). Ja sama mam zagrożenie od lat ciążącego na mnie braku ZUS i żurnalistyki itede, nie mówiąc o zagrożeniu urazami kręgosłupa - więcwalczyłam - m.in. z deprawującymi a widocznymi objawami kryzysu w Polsceprzeciwko cenzurze i "urzędasom" - udalanam się bowiem gdzieśpod Izdebkami wyryć tawedziałania" na kolanie" i złapaćkryzysowo "za rączkę" "władzię biurokocji"... miałam 680 klików na stronie w tygodniu, Snowdenko nie opuszczało się przez wieletygodni, w końcu z taką statystyką musieliśmy się pożegnać, polubiwszysię wzajemnie.
Po demonstracjach i prowo w warszawie i nie tylko przeciwko zwidowym wirusiskom na internecie pojawiła się natychmiastowa potrzeba wyłączenia nam możlwości komentowania w Gazecie, a comment sugerowanyi natychmiastowo vice wersa został zapomniany. Hejt poleciał na TVP1,bułeckanawet z Zakopower mial kłopoty bo nawiązał z "nimi" współpracę, blogi już wcześniej budziły znaki zapytania,ale Twitter był uczciwy - trampkom zakazał profilu.
A terazTO. Przynam, że - jak zwykle uwielbiwszy raz zawiązane oczy - mam je do końca.
Tym bardziej, że neikorzysta na tym nikt podatki uzależiają,a żadna z platform na tym nie skorzystała, chęc rozbicia grupy tw Polsce za to jużprzypomina dawno sugerowanąwojnę. NIE chcę powiedzieć jasno z kim,bo to widaćpo rządowych -wiekowo i nazwiskowo nie zawsługujących na miano polityków i polityki terrorystów rządzie.I bomberze w składziku,Niemcach uplątanych w kryzysie wojennym.wietnamie nienaruszczalnym, rasizmie widocznym,np.w Hiszpaniii wyzwoleniu Amerykanów spodbata,w szczególności murzyńskich grup kryzysowych... ale nie tylko.Kot u władzy w propagandzie nie dziwi.
Odpowiedź kart:
Idzie o 12/- : robienie sobie ofiary jeszcze i tu,bo walka obrzydliwie nierówna,nam już nie wolno nic , nawet już boikot polskich internautów nie pomógł, a media walczyły do końca z nami mimo ośmieszających kaczek dziennikarskich i chamskich wjazdów pseudokwatoli do blogostrefy.
Oni blabla. Ludzie natomiast sobie.
Sugerowany koniec awantury - sama robiłam żarty choć przez łzy na sieci,nie mogą wyłączyć nas,bo nic nie sprzedadzą nic nie kupią, gooogle nie należy do nich serwery teżnie,prowo kwatoli - maly oszolom się rozpadł, władcy już zabrakło...amputowana strefa cienia nie wygra.
11 To Moc, która się ujawni.
Ale może ktoś ma np. inne zdanie - albo chce o Biebrzy?
Otwieram dyskusję,ale nie sugerujcies ię proszę - to tylko inspiracja.Mnie wychodzi QMiecz że PiS zrezygnuje grzecznie z władzy, dla późniejszych niby sukcesów,bo ludzie uciekli już z tonącego transatlanyku.A że mają Śmierć i podobne przeciwo sobie to ... widać u mnie przecie i w kartach. Polegną,bo polec muszą.
Lolitka chyba trochę panikuje,bo koniec z ichniejszą Śmiercią być... musi, siłą rzeczy choćby, natomiast więcej trucizn niż Jacksonowie - Jetsonowie, Miki mousy i blizńiaki w cartoonach + zdziecinniałe polityczne "nic' i tede... z ORMO na pokładzie, przeciwne IPN, PAN,koniom arabskim,Camelom i pamiątkom narodowym w Krakowie,zanieczyszczaniu Ziemi odpadami militariów ... chyba nie zniesiemy.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka