hiisipl
10.03.04, 07:51
Witam,
potrzebuje informacji od osób prowadzących tego typu działalność gospodarczą.
Chcę założyć pub (klub) w średniej wielkości mieście, gdzie konkurencję stanowią zasadniczo piwiarnie i restauacje, a nic pośrodku. Zakładam że będzie zyskowne, ale j a k zacząć?
1. Jaka wg Was bedzie najlepsze forma prowadzenia tej działalności? (dwie osoby z róznych miast jako wspolnicy)
2. Jakie "na wstępie" podatki musze zaplacic?
3. Ile czekaliscie na wydanie zezwoleń na sprzedaż alkoholu? Jaki koszt.
4. Jakich problemów na poczatku mozemy sie spodziewac( zakladam ze nie brak klientow, tylko problemy urzednicze sensu largo)
____
Poki co tyle,
Pzdr