15.04.08, 16:05
Witam, chcialabym otworzyc solarium, sytuacja wyglada tak: na
osiedlu jest niewielka budka jakies 20-25m2 do sprzedania, jeszcze
nie kontaktowalam sie ze sprzedawca, ale zaczelam sie zastanawiac
czy warto byloby otworzyc tam solarium (+kacik z tipsami, body
pierceng i male uslugi kosmetyczne), w takich rzeczach raczej mamy
braki na tym osiedlu, jezeli chodzi o same miasto lioczy ono
ok.80tys ludzi, osiedle, o ktorym mowie miesci sie niedaleko
centrum.. co o tym sadzicie? warto zaryzykowac? aha jak wyglada
sytuacja finansowa? noo.. w sumie nie posiadam jakichs wielkich a
nawet duzych pieniedzy, liczylabym na dotacje z UE i jakas pozyczka..

czekam na Wasze zdanie, z gory dziekuje, pozdrawiam

namastee
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka