broneknotgeld 24.01.04, 10:09 Choć brakuje prawie sety Tak se szkryfna - dlo podniety. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: 6000 24.01.04, 10:11 Szostka Szostka to nojlepszo nota Dyć niy ino przez gupota. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: 6000 24.01.04, 10:19 Jakbyście tukej cosik szkryfnyli To by my pryndzy w tyj liczbie byli. Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: 6000 24.01.04, 11:53 broneknotgeld napisał: > Choć brakuje prawie sety > Tak se szkryfna - dlo podniety. A co? Juz Cie nie podnieco To, co baba mo pod spodnicom? Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: 6000 24.01.04, 13:25 Łoj Ciupazki, Ciupazko Przijrzij sie mojim fraszkom We zocy mom zowdy pisia Dyć ło czym inkszym tyż pisza. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: 6000 24.01.04, 13:26 Szostka tyż poczebno jest By we totka wygrać fest. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: 6000 24.01.04, 14:12 Tyż ło szostce Sześć palcow u nogow mioł Łon Tatarom łodpor doł I choć z gowom pojechali Po szłapach ciało poznali. Odpowiedz Link Zgłoś
hepik1 Re: 6000 24.01.04, 14:17 No ja,Bronek uwali dzisiej sto postów,jak już uwidzioł te 6000 to juz spokoju mu niy do.Ciynżki przypadek,doktory jeszcze niy wiedzom co z takimi robić.Wiedzom co z alkoholikami,netoholikami,pracoholikami i innymi -likami a z postolikami niy wiedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: 6000 25.01.04, 10:20 Bliży my już som do tego Tyż skiż postu łod istnego. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: 6000 25.01.04, 13:58 Sześć gwiozd jo widza we Wielkim Wozie I forum wielke być przeca może. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: 6000 25.01.04, 22:44 No! - Sie stało! Pryndko "szostka" przikulało Wiyncyj postow wom winszuja Som - koniaczek delektuja Zdrowie forum niym wypija Łone żyje i jo żyja! Odpowiedz Link Zgłoś
baba2 Re: 6000+1 25.01.04, 22:53 broneknotgeld napisał: > No! - Sie stało! > Pryndko "szostka" przikulało > Wiyncyj postow wom winszuja > Som - koniaczek delektuja > Zdrowie forum niym wypija > Łone żyje i jo żyja! Dzień i noc Teodor Tiutczew DZIEŃ I NOC Na światy duchów niezgłębione, Nad tą otchłanią nienazwaną, Narzucił pozłociście tkaną Wysoki wyrok bóstw zasłonę. Dzień — jasne lśnienie tej kotary, Dzień — ziemskich tworów ożywienie, Duszy cierpiącej uzdrowienie, Ludzi i bóstw przyjaciel stary! Lecz zmierzcha dzień, noc niezmierzona Przyszła — i z wyrocznego świata Błogosławiona blasku szata Zerwana jest — i odrzucona... I teraz otchłań się obnaża Z grozami swymi, z mgławicami, Bez granic między nią i nami: Oto dlaczego noc przeraża! Marzec 1839 Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: 6000+1 25.01.04, 23:09 Babie2 Ty nom yno chcesz tu dowiyść Że cie mynczy polsko zowiść Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: 6000+1 25.01.04, 23:28 Nie dziwota, ze spóźnione gratulacje, kie logowanie trwo dość długo, prędzej zasłabyk do wos na nogak, telo wartko chodzi necik dzisiok. Ech ten Bronek... Ech ten Bronek piyknie spiywo jak skowronek... Niek se śpiywo, i niek bocy, Ze go momy syćka w zocy! Telo.Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
roomtsays Re: 6000+1 25.01.04, 23:51 ciupazka napisała: > Nie dziwota, ze spóźnione gratulacje, kie logowanie trwo dość długo, > prędzej zasłabyk do wos na nogak, telo wartko chodzi necik dzisiok. Dolacz ja do ulubionych - nie bedziesz miala nog zmeczonych. Dawno Rude tam wlaczylem, lecz z gratulacjami sie spoznilem. "Na gorze roze, na dole fiolki", Bronek wykreca rozne fikolki. by jego Ruda Slaska piekniala, i cala Polska ja podziwiala. Rob swoje Bronku! I w pare miesiecy Twe forum urosnie do 100 tysiecy!!! Hej! ;o))) Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: 6000+1 26.01.04, 08:56 Juz wystarcy, ze ulubione mom Zokopane, hej! Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: 6000 26.01.04, 17:08 Za posty wom tu dziynkuja Dali dzisioj rymy suja. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: 6000 26.01.04, 18:10 Niych tyn tymat w gorze bydzie Możno ktoś tu jeszcze przidzie. Odpowiedz Link Zgłoś