24.01.04, 10:09
Choć brakuje prawie sety
Tak se szkryfna - dlo podniety.
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: 6000 24.01.04, 10:11
      Szostka

      Szostka to nojlepszo nota
      Dyć niy ino przez gupota.
      • broneknotgeld Re: 6000 24.01.04, 10:19
        Jakbyście tukej cosik szkryfnyli
        To by my pryndzy w tyj liczbie byli.
    • ciupazka Re: 6000 24.01.04, 11:53
      broneknotgeld napisał:

      > Choć brakuje prawie sety
      > Tak se szkryfna - dlo podniety.

      A co? Juz Cie nie podnieco
      To, co baba mo pod spodnicom?
      • broneknotgeld Re: 6000 24.01.04, 13:25
        Łoj Ciupazki, Ciupazko
        Przijrzij sie mojim fraszkom
        We zocy mom zowdy pisia
        Dyć ło czym inkszym tyż pisza.
    • broneknotgeld Re: 6000 24.01.04, 13:26
      Szostka tyż poczebno jest
      By we totka wygrać fest.
    • broneknotgeld Re: 6000 24.01.04, 14:12
      Tyż ło szostce

      Sześć palcow u nogow mioł
      Łon Tatarom łodpor doł
      I choć z gowom pojechali
      Po szłapach ciało poznali.
      • hepik1 Re: 6000 24.01.04, 14:17
        No ja,Bronek uwali dzisiej sto postów,jak już uwidzioł te 6000 to juz spokoju mu
        niy do.Ciynżki przypadek,doktory jeszcze niy wiedzom co z takimi robić.Wiedzom
        co z alkoholikami,netoholikami,pracoholikami i innymi -likami a z postolikami
        niy wiedzą.
        • broneknotgeld Re: 6000 25.01.04, 10:20
          Bliży my już som do tego
          Tyż skiż postu łod istnego.
          • jojo_1 Re: 6000 25.01.04, 11:52
            Tzra nom pisać dookoła
            Tako przeca naszo wola.
            • broneknotgeld Re: 6000 25.01.04, 13:58
              Sześć gwiozd jo widza we Wielkim Wozie
              I forum wielke być przeca może.
    • broneknotgeld Re: 6000 25.01.04, 22:44
      No! - Sie stało!
      Pryndko "szostka" przikulało
      Wiyncyj postow wom winszuja
      Som - koniaczek delektuja
      Zdrowie forum niym wypija
      Łone żyje i jo żyja!
      • baba2 Re: 6000+1 25.01.04, 22:53
        broneknotgeld napisał:

        > No! - Sie stało!
        > Pryndko "szostka" przikulało
        > Wiyncyj postow wom winszuja
        > Som - koniaczek delektuja
        > Zdrowie forum niym wypija
        > Łone żyje i jo żyja!
        Dzień i noc

        Teodor Tiutczew
        DZIEŃ I NOC
        Na światy duchów niezgłębione,
        Nad tą otchłanią nienazwaną,
        Narzucił pozłociście tkaną
        Wysoki wyrok bóstw zasłonę.
        Dzień — jasne lśnienie tej kotary,
        Dzień — ziemskich tworów ożywienie,
        Duszy cierpiącej uzdrowienie,
        Ludzi i bóstw przyjaciel stary!
        Lecz zmierzcha dzień, noc niezmierzona
        Przyszła — i z wyrocznego świata
        Błogosławiona blasku szata
        Zerwana jest — i odrzucona...
        I teraz otchłań się obnaża
        Z grozami swymi, z mgławicami,
        Bez granic między nią i nami:
        Oto dlaczego noc przeraża!
        Marzec 1839

        • broneknotgeld Re: 6000+1 25.01.04, 23:09
          Babie2

          Ty nom yno chcesz tu dowiyść
          Że cie mynczy polsko zowiść
          • ciupazka Re: 6000+1 25.01.04, 23:28
            Nie dziwota, ze spóźnione gratulacje, kie logowanie trwo dość długo,
            prędzej zasłabyk do wos na nogak, telo wartko chodzi necik dzisiok.

            Ech ten Bronek... Ech ten Bronek
            piyknie spiywo jak skowronek...
            Niek se śpiywo, i niek bocy,
            Ze go momy syćka w zocy!

            Telo.Pozdr.
            • roomtsays Re: 6000+1 25.01.04, 23:51
              ciupazka napisała:

              > Nie dziwota, ze spóźnione gratulacje, kie logowanie trwo dość długo,
              > prędzej zasłabyk do wos na nogak, telo wartko chodzi necik dzisiok.

              Dolacz ja do ulubionych -
              nie bedziesz miala nog zmeczonych.
              Dawno Rude tam wlaczylem,
              lecz z gratulacjami sie spoznilem.

              "Na gorze roze, na dole fiolki",
              Bronek wykreca rozne fikolki.
              by jego Ruda Slaska piekniala,
              i cala Polska ja podziwiala.

              Rob swoje Bronku!
              I w pare miesiecy
              Twe forum urosnie
              do 100 tysiecy!!!
              Hej! ;o)))
              • ciupazka Re: 6000+1 26.01.04, 08:56
                Juz wystarcy, ze ulubione mom Zokopane, hej!
    • broneknotgeld Re: 6000 26.01.04, 17:08
      Za posty wom tu dziynkuja
      Dali dzisioj rymy suja.
    • broneknotgeld Re: 6000 26.01.04, 18:10
      Niych tyn tymat w gorze bydzie
      Możno ktoś tu jeszcze przidzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka