14.02.12, 11:11
forum.gazeta.pl/forum/w,261,43402396,43402396,Meier_E_.html
rudaslaska.naszemiasto.pl/artykul/1278335,czy-pomnik-eduarda-meiera-pierwszego-dyrektora-huty-pokoj,id,t.html#c8abf223bac69162,1,3,5
Nareszcie udało mi się ruszyć z miejsca
Obserwuj wątek
    • waple Re: E. Meier 14.02.12, 12:24
      Leon, w całości Cię popieramy, ci co mają nawet datki dają, ale w tej chwili, miasto tonie a Ty?Słożymy mu hołd, ale złe moce trzeba teraz przepędzić a Ty milczysz, czy to Cię nie boli? Pozdro.
      • jankolodziej Re: E. Meier 14.02.12, 12:42
        Leon był pierwszym, który telefonicznie informował o śmierci Pani Mróz, sugerując odpowiednie reakcje. Ale sprawa Meiera została ostrzej napędzona kilka dni wcześniej, teraz to znajduje odzwierciedlenie w mediach. Oczywiście nie jest to temat zastępczy - po prostu biegnie swoim życiem.
        • broneknotgeld Re: E. Meier 14.02.12, 16:59
          Piyrwyj sie tu dzioło
          forum.gazeta.pl/forum/w,261,43402396,,Meier_E_.html?s=1&v=2
          Boło tyż wesoło.
          • broneknotgeld Re: E. Meier 15.02.12, 08:35
            Z Rudy Ślonski

            Dać Godule, dać Meiera
            rudaslaska.naszemiasto.pl/artykul/1280587,zasluzonych-slazakow-wyznaczy-zespol-ds-rocznic-i,id,t.html#czytaj_dalej
            Tunkla tako i Wyplera.
            • lswaczyna Re: E. Meier 15.02.12, 21:55
              Poleku Bronek poleku -jak mawiali starożytni Rosjanie wolniej pójdziesz dalej zajdziesz;-)))
              • broneknotgeld Re: E. Meier 17.02.12, 08:18
                Bydzie jako zowdy
                łostuda skiż prowdy?
                katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,11164257,Politycy__nie_mieszajcie_sie_do_historii_.html
                • lswaczyna Re: E. Meier 17.02.12, 19:30
                  Bronek większość zapomniała,iż...."tylko prawda cię wyzwoli".....
    • broneknotgeld Re: E. Meier 06.04.13, 20:50
      Eduarda Meiera
      Wspomnieli zaś teraz
      www.dziennikzachodni.pl/artykul/799899,list-do-dz-rondo-im-kaczynskich-w-rudzie-slaskiej-zenujacy,id,t.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka